• Odbierz prezent
Trwa Invest Cuffs 2021! Sprawdź agendę piątego dnia konferencji

Od środy trwa konferencja Invest Cuffs 2021. To największe wydarzenie zrzeszające branżę inwestycyjną w tej części Europy. Dziś niestety już ostatni dzień tego wydarzenia. Przed nami wciąż jednak jeszcze kilkanaście wykładów, debat, paneli dyskusyjnych i wywiadów. W sumie, podczas pięciu dni konferencji wystąpi ponad 100 prelegentów z rynku walutowego, surowcowego, kryptowalutowego, sztuki, nieruchomości i inwestycji alternatywnych.

Przez wzgląd na wprowadzone obostrzenia i zakaz organizacji imprez masowych, tegoroczna edycja Invest Cuffs odbędzie się w formie e-targów oraz e-konferencji. Specjalnie na tą okazję, fundacja Invest Cuffs przygotowała wirtualne centrum kongresowe.

Agenda piątego dnia Invest Cuffs

Już o godzinie 10:00 Przemysław Smoliński i Paweł Małmyga z Biura Maklrskiego PKO BP opowiedzą o analizie technicznej i statystyce, czyli synergii, która przynosi zyski w trudnych czasach.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 11:00 Marcin Podlacki znany z anteny Comapric24.tv poprowadzi debatę nt. kierunku w jakim zmierza polski i światowy GameDev. W panelu tym wezmą udział Albert Rokicki, Założyciel Longterm Games, Tomasz Mazur, CEO Forestlight Games, Juliusz Micko, Prezes Vixa Games S.A. oraz Anna Bal, Menadżerka do spraw marketingu w Jujubee S.A. oraz Strategy Forge S.A.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 12:00 Bartosz Sańpruch, Starszy Menadżer Produktu w Grupie ING opowie jak osiągnąć ekspozycję na niemiecki indeks DAX, ropę Brent, czy parę walutową EUR/USD inwestując w te instrumenty na GPW.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 13:00 Daniel Kostecki, Główny Analityk Conotoxia Ltd. opowie o nowych zasadach gry na rynkach finansowych.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 14:00 odbędzie się debata nt. najciekawszych inwestycji nieruchomościowych. Debatanci porozmawiają o trendach na rynku nieruchomości w 2021 r. W panelu tym udział wezmą Paweł Alrecht, przedsiębiorca, który swój pierwszy milion złotych zarobił w wieku 26 lat, Wojciech Orzechowski, Biznesmen, Inwestor, Deweloper, Rentier, Mentor, Autor książek oraz Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości, a także Piotr Głowacki, inwestor.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 15:00 Grzegorz Zalewski, Ekspert Domu Maklerskiego BOŚ SA poprowadzi wykład pt. Nie ma się czym przejmować, niechaj hossy trwają! Czyli tym razem jest inaczej, ale my się nie zmieniamy.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 16:00 rozpocznie się debata, na temat inwestowania w startupy. Paneliści porozmawiają jak wybrać sturtup idealny oraz jak go sprawdzić przed inwestycją. W debacie wezmą udział, Izabela Kozakiewicz, wybrana do TOP10 kobiet branży finansowej, Robert Ługowski, Współzałożyciel i Partner Zarządzający w CobinAngels - wiodącym polskim klubie aniołów biznesu oraz członek zarządu EBAN European Business Angels Network, Paweł Zylm, przedsiębiorca, inwestor i mentor w startupach na wczesnym etapie rozwoju skoncentrowany na wsparciu ich wzrostu, Łukasz Blichewicz, Współzałożyciel i Prezes Zarządu Grupy Assay oraz ekspert w zakresie rozwoju i finansowania spółek technologicznych oraz Mariusz Kokoszkiewicz, Prezes Omegą Coda, firmy wdrażającej rozwiązania transformacji cyfrowej i automatyzacji procesów biznesowych dla branż finansowej, farmaceutycznej, e-commerce, produkcyjnej i przemysłowej.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 17:00 odbędzie się debata nt. aspektów polskiego crowdfundingu, w której udział wezmą Michał Stanek, Prezes Zarządu QValue, Wojciech Iwaniuk, Prezes agencji relacji inwestorskich InnerValue i członek zarządu notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy INC, która jest właścicielem platformy CrowdConnect.pl oraz dr Jakub Niestrój, inwestor, współtwórca funduszu restrukturyzacji i aprecjacji przedsiębiorstw Averton Sterling ASI oraz współwłaściciel i prezes zarządu Crowdway – operatora jednej z wiodących platform equity crowdfundingu.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 18:00 odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi z Głównym Ekonomistą XTB, dr Przemysławem Kwietniem.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 19:00 Paweł Szwajcar FX opowie spekulacji i tradingu oraz HODLowaniu na rynku kryptowalut.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 20:00 Marcin Wenus przepyta Krzysztofa Kostowskiego, Prezesa PlayWay, jak ten zbudował spółkę, która poza tworzeniem własnych zespołów developerskich, wydawaniem własnych gier, zajmuje się również wydawaniem gier zewnętrznych zespołów.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 21:00 odbędzie się natomiast debata na temat tokenizacji. Debatanci postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy to chwilowa moda, czy może już nowa rzeczywistość? W panelu tym wezmą udział, Rahim Blak, Współzałożyciel edrone - pierwszego eCRM dla eCommerce, agencji social media ClickCommunity oraz holdingu Sapiency, który koncentruje projekty oparte na technologii blockchain - mosaico i Kanga Exchange, Sławek Zawadzki, Lider i Założyciel projektu Kanga Exchange, doświadczony menedżer i mówca, wielokrotny prelegent na polskich i międzynarodowych konferencjach kryptowalutowych, a przede wszystkim pionier tokenizacji w Polsce, Marcin Wituś, CEO Geco.one, platformy typu margin trading umożliwiającej handel na rynku kryptowalut z dźwignią finansowa na maksymalnym poziomie 100:1 a także Łukasz Kuczera, Założyciel i Prezes Scalac Sp. z o.o. oraz współzałożyciel Vixa Games S.A.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

Udział w konferencji i targach Invest Cuffs 2021 jest całkowicie bezpłatny. Aby obejrzeć poszczególne prelekcje nie trzeba się nawet nigdzie rejestrować. Wystarczy odwiedzić stronę investcuffs.pl, gdzie wydarzenie jest transmitowane.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk