• Odbierz prezent
Trump vs Biden- czy czeka nas masakra na rynkach finansowych?

Już w najbliższą niedzielę, 1 listopada 2020 roku, o godzinie 20:00 porozmawiamy o wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych oraz ich wpływie na rynki finansowe. Webinar będzie realizowany we współpracy z brokerem AVATRADE, dzięki czemu jest on bezpłatny.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych

Większość inwestorów zadaje sobie pytanie, kto zostanie wybrany w przyszłym tygodniu na stanowisko prezydenta największej potęgi gospodarczej świata. Oczywiście będzie miało to gigantyczny wpływ na rynki finansowe, niezależnie od klasy aktywów, którą się interesujemy. Podczas naszego wirtualnego spotkania przedstawię statystyki, dzięki którym będziemy wiedzieli czego się spodziewać, niezależnie od wyników głosowania. Zastanowimy się również nad tym, który kandydat ma większe szanse na zwycięstwo. Przedstawię także niezwykle interesującą możliwość, która wywróciłaby rynki do góry nogami. Ale nic więcej w tej chwili nie zdradzę na temat tej niespodzianki. Spotkanie będzie miało charakter przeglądu poszczególnych rynków, w celu wyszukania ciekawych okazji inwestycyjnych.

Jak się zapisać na webinar ?

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, należy dokonać rejestracji, korzystając z poniższego przycisku:

Zarezerwuj miejsce

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną, na której prezentujemy harmonogram przyszłych webinarów. Można tam dokonać bezpłatnej rejestracji na każdy z nich:

Sprawdź nadchodzące webinary

Jeżeli nie jesteś w stanie być z nami w najbliższą niedzielę lub chciałbyś mieć dostęp do nagrania, to jest on darmowy dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor. Wykorzystując kod rabatowy WEBINAR, cena 4 magazynów, z których każdy ma 120-130 stron wiedzy, to niespełna 80 zł.

Sklep FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk