• Odbierz prezent
Trójkąty- najpewniejszy schemat na rynku?

Już w najbliższą środę, 7 lipca, o godzinie 20:00 zajmiemy się kolejną formacją z analizy technicznej. Tym razem tematem spotkania będą trójkąty. Dla jednych jest to zagrywka charakteryzująca się najwyższą skutecznością, z kolei dla innych rysowanie tej formacji jest bardzo „naciągane”. Faktycznie, zdarzają się sytuacje, w których da się „na siłę” wyrysować formację trójkąta. Tego rodzaju postępowanie na pewno nie da nam przewagi rynkowej. W jaki sposób wyznaczać trójkąty, aby były one wiarygodne? Kiedy zajmować pozycję? Gdzie umieścić zlecenia stop loss oraz take profit? Właśnie tymi zagadnieniami zajmiemy się na kolejnym wirtualnym spotkaniu organizowanym wraz z brokerem Orbex.

Formacja trójkąta

Jedną z najczęściej pojawiających się formacji na wykresach są trójkąty. O ile dość łatwo jest je rozpoznać, to często można odnieść wrażenie, że są one rysowane na siłę. Jak powinien wyglądać wiarygodny trójkąt? Jakie są związane z nim prawdopodobne predykcje? Jak powinniśmy rozegrać trójkąt, aby zdobyć przewagę statystyczną? Gdzie umieścić zlecenie obronne STOP LOSS? To tylko część pytań, na które poznasz odpowiedź podczas najbliższego webinaru. Jak zwykle nie zabraknie również praktycznych przykładów z rynków finansowych. Jeżeli chcesz wzbogacić swój trading o niezwykle popularną formację, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

20% na wszystko w sklepie FXMAG

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie FXMAG. Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, otrzymasz aż 20% zniżki na każdy dostępny produkt. Promocja dotyczy także naszego sztandarowego projektu, czyli rocznego kursu inwestycyjnego o nazwie Akademia Inwestora. Dodatkowo, przy jej zakupie, otrzymasz w prezencie nagrania ze wszystkich webinarów edukacyjnych. Dotychczas było ich już ponad 100, a baza systematycznie rośnie.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk