• Odbierz prezent
Train Station Renovation – First Job od jutra dostępne na platformie Steam!

Na platformie Steam już jutro debiutuje demo gry Train Station Renovation, pod nazwą First Job. Tytuł autorstwa Live Motion Games, spółki z Grupy PlayWay, to prolog do pełnej wersji gry, która w trybie wczesnego dostępu trafi do sprzedaży już 30 kwietnia. W wersji demonstracyjnej gracze będą mieli możliwość zagrania w samouczek i wykonanie pierwszych zadań. Zarówno wersja demo, jak również early access będą dostępne w dziesięciu językach. Niebawem do sprzedaży trafią kolejne tytuły spółki – Bakery Simulator i Car Trader Simulator. W pierwszej połowie 2021 roku studio planuje debiut na rynku NewConnect.

- Już jutro, 21 kwietnia wprowadzamy do sklepu Steam wersję demo Train Station Renovation First Job. Liczymy, że opinie graczy na temat gry pozwolą nam wprowadzić do pełnej wersji modyfikacje i ulepszenia, których oczekują. Ich zdanie jest dla nas najważniejsze. – mówi Michał Kaczmarek, prezes spółki Live Motion Games. – W wersji demonstracyjnej gracz zmierzy się z pierwszymi zadaniami, do których wykonania otrzyma dostępne w pierwszym poziomie narzędzia. Obie wersje gry będą dostępne aż w dziesięciu językach: angielskim, chińskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, francuskim, włoskim, niemieckim, polskim oraz japońskim. – dodaje Michał Kaczmarek.

Zadaniem gracza będzie renowacja opuszczonych dworców kolejowych. Do jego dyspozycji będzie dziesięć map, które pozwolą mu osiągnąć nowe techniki zarządzania środowiskiem pracy. Train Station Renovation wzorowana jest na popularnym tytule House Flipper, którego wydawcą jest spółka PlayWay. Wkrótce do sprzedaży trafią kolejne tytuły studia – Car Trader Simulator i Bakery Simulator.

- W pierwszym półroczu 2021 roku planujemy debiut na rynku NewConnect. Do tego czasu zamierzamy mieć w swoim portfolio sześć produkcji. Możliwe także, że debiut będzie połączony z emisją akcji. To zależy od tego na jakim etapie zaawansowania będzie nasza spółka. – informuje Michał Kaczmarek.

Live Motion Games specjalizuje się w produkcji gier typu symulatory, dedykowane PC.

O spółce:

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 roku.  Jej większościowym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych – PlayWay – który posiada 53 proc. udziałów LMG.

Strategia spółki zakłada tworzenie niskobudżetowych projektów, a następnie ich sprzedaż na całym świecie w modelu cyfrowym, za pośrednictwem platformy Steam. Na 2020 rok spółka zaplanowała premiery sześciu tytułów. Premiery pierwszych mają nastąpić jeszcze w Q1 br.

Live Motion Games zamierza wejść na rynek NewConnect w I półroczu 2021 roku.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk