• Odbierz prezent
  • Odbierz prezent
Tradingdot - największa społeczność traderów w Polsce

Portal tradingdot został stworzony przez traderów dla traderów. Powstał jako odpowiedź na brak "miejsca" w sieci gdzie "PRAKTYCY RYNKU" mogli by się wymieniać swoimi spostrzeżeniami, informacjami czy pomysłami na handel. Tu spotkasz ludzi którzy faktycznie handlują i prezentują swoje wyniki.

TradingDot to funkcjonujący od października 2017r. portal społecznościowo-edukacyjny dla inwestorów, traderów i spekulantów. W skrócie można by określić go jako Facebook dla Traderów, bo łączy funkcje najważniejsze dla portali społecznościowych z narzędziami i infrastrukturą ułatwiającą handel oraz wymianę pomysłów inwestycyjnych.

Każda społeczność potrzebuje trzech rzeczy: możliwości obserwowania wybranych osób, możliwości oceny treści (lajki, komentarze) oraz możliwości prywatnej wymiany wiadomości. TradingDot spełnia wszystkie te funkcje, pozwalając użytkownikom poczuć, że jest to portal społecznościowy.  Dlaczego ktoś miałby wybrać TradingDot?

Przede wszystkim jako inwestorzy nie mamy czasu na samodzielne analizowanie każdego potencjalnego rynku i, aby nie przeoczyć czegoś ciekawego, musimy oprzeć się na rynkowej diagnozie innych osób. Przydałby się tu analityk lub doradca inwestycyjny. W dużej społeczności jednak, wiedza jej członków sumuje się i składa na poziom wiedzy ogólnej. Jedna osoba może specjalizować się w analizie EUR/USD, a druga poświęcać 100% swojego czasu na rynek złota. Sumując ich wiedzę i pomysły, społeczność przewyższa niejednego licencjonowanego doradcę. Portal taki jak TradingDot jest doskonałym miejscem do akumulacji tej wiedzy wspólnej, bo dominuje tam wysoce merytoryczna treść. 

 Będąc użytkownikiem tradingdot.com masz dostęp do  centrum idei handlowych , strategii i transakcji, a członkostwo nic cię nie kosztuje. Masz możliwość obserwowania profesjonalistów i ekspertów w świecie tradingu, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki obserwowaniu doświadczonych traderów uczysz się tradingu w praktyce, a nie w teorii. Dodatkową możliwością jest kontaktowania się z innymi traderami za pomocą wiadomości prywatnych. Pomocną funkcją w edukacji jest komentowanie idei lub postów bezpośrednio pod wpisami. Taka interakcja jest najlepszą i najszybszą formą nauki.

 

 

ZOBACZ JAK HANDLUJĄ NAJLEPSI

 

 

Śledzenie innych użytkowników pozwala być na bieżąco z ich decyzjami, interpretacjami wydarzeń makroekonomicznych, jak również obserwować "live" ich zagrania. Nie ma nic lepszego niż nauka na "żywym" rynku. Nauka na danych historycznych nie przynosi  aż takich postępów.

Portal tradingdot jest przeznaczony nie tylko dla początkujących traderów. Będąc profesjonalistą masz możliwość budowania swojej marki poprzez udostępnianie idei handlowych, publikowanie postów czy prowadzenie strategii. Bycie aktywnym na portalu zachęca innych użytkowników do śledzenia twojego profilu, a za każdego śledzącego otrzymujesz wynagrodzenie w postaci TDC( TradigDot Coin). Aktywny użytkownik staje się częścią społeczności traderskiej, co daje mu ogromne możliwości nie zależnie na jakim etapie edukacyjnym się znajduje

TDC(Tradingdot Coin) mozna otrzymać:

-za dodanie idei lub posta

-za każde wyświetlenie idei lub posta

-za zebranego "lajka" pod ideami lub postami

-za każdego nowego obserwującego twój profil

-za każdego nowego obserwującego twoją startegie

-za dodanie konta handlowego

-za dodanie zweryfikowanego  realnego konta  handlowego

-za dodanie strategii

 

Zdobyte coiny można wypłacić na swój portfel i wymienić je na giełdzie na PLN, EUR czy USD.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ DZIŚ I OTRZYMAJ MIESIĘCZNY DOSTĘP ZA DARMO


 

 

 

 

 

 


Piotr Kowalczyk

Pasjonat rynku kryptowalut i aktywny miner. Ekspert w dziedzinie automatycznych systemów handlowych (EA) oraz piramidowania na rynku walutowym. Od 2006 r. aktywny inwestor.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk