• Odbierz prezent
Trading, overtrading - jak uniknąć porażki na rynku?

Zapraszamy na spotkania XTB Trading Club, czyli warsztaty dla wszystkich zainteresowanych tematyką inwestycyjną. W siedzibie XTB gościmy ekspertów rynku finansowego, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W wykładach może uczestniczyć każdy, kto wcześniej zarejestruje się poprzez formularz na naszej stronie.

Na najbliższym spotkaniu prezentację prowadzić będzie Sylwia Dobosz. Szkolenie odbędzie się 30 stycznia 2020 o godz. 17:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie (7 piętro). Szkolenie będzie transmitowane na żywo na naszym kanale YouTube. Przychodząc na szkolenie, będziesz mieć okazję poznać innych pasjonatów rynku oraz uczestniczyć w sesji pytań i odpowiedzi, następującej po części teoretycznej.

Czego dokładnie dowiesz się ze szkolenia?

  • Trading vs overtrading – kiedy o nim mówimy?
  • Jak zapobiec overtradingowi?
  • Najczęściej spotykane przykłady overtradingu i jak je można zminimalizować w praktyce? Przykładowe ćwiczenia
  • Co to jest Trading Plan i jak nam może pomóc?Trading, overtrading - jak uniknąć porażki na rynku? - 1

Jeśli chcesz przyjść na szkolenie stacjonarne, bądź otrzymać przypomnienie
o szkoleniach online na swoją skrzynkę mailową tuż przed transmisją, wypełnij formularz:

 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

O prelegencie:Trading, overtrading - jak uniknąć porażki na rynku? - 2

Sylwia Dobosz

Z wykształcenia humanistka, dodatkowo skończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania zasobami ludzkimi, a także studia MBA. Na rynku kapitałowym działa ponad 20 lat, inwestując głównie w kontrakty terminowe futures oraz wykorzystując technikę inside bara. Wspiera i aktywizuje kobiety, aby zaczęły inwestować i osiągnęły niezależność finansową poprzez naukę tradingu (jako coach/mentor), prowadzi wykłady/wystąpienia także dla środowisk traderskich, czy na konferencjach (FXCuffs). Na swoim blogu mentaltrading.pl dzieli się aspektami związanymi z psychologią tradingu, a także zajmuje się mentoringiem i tutoringiem traderów. Zwolenniczka posiadania Trading Planu oraz wykonywania „100 % transakcji zgodnych z planem”.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


XTB

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach. Autora możesz obserwować na LINKEDIN FACEBOOK TWITTER

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk