• Odbierz prezent
  • Odbierz prezent
xtb trading club

Warsztaty z cyklu XTB Trading Club, które odbędą się 21 czerwca 2018 r., poprowadzi Tomasz Jaroszek. O godzinie 16:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58.

 

Temat spotkania: Inwestowanie w akcje zagraniczne – szanse i ryzyka dla polskiego inwestora

Myślicie o dywersyfikacji polskiego portfela akcji, ale nie wiecie jak się do tego zabrać? Spróbujmy krok po kroku obalić wszystkie mity związane z inwestowaniem w zagraniczne akcje oraz omówić szanse i ryzyka, jakie stoją przed polskim inwestorem indywidualnym, który zechce zbudować portfel składający się z akcji globalnych spółek.

Zapisz się TUTAJ

 

FXMAG forex tomasz jaroszek gościem xtb trading club już w najbliższy czwartek. xtb trading club 1

 

O prelegencie

Tomasz Jaroszek  - były dziennikarz ekonomiczny, przez kilka lat związany z redakcjami Bankier.pl, Comperia.pl, Business Insider Polska. Inwestor indywidualny, współautor książki o giełdzie „Ryzykować trzeba umieć”, autor bloga Doradca.tv i popularnego wśród inwestorów kanału na YouTube. W inwestowaniu duży nacisk kładzie na ekonomię  


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk