• Odbierz prezent
Tomasz Andrzejczak nowym prezesem Letus Capital

Letus Capital, notowana na warszawskiej giełdzie spółka działająca w obszarze finansów, nowych technologii oraz fotowoltaiki, ma nowego prezesa. Decyzją Rady Nadzorczej został nim Tomasz Andrzejczak, dotychczasowy wiceprezes zarządu spółki. Zmiana na stanowisku prezesa związana jest z aktualizacja strategii rozwoju i większej koncentracji na relacji projektów technologicznych w ramach Inkubatora Innowacji oraz na działalności w obszarze fotowoltaiki.

Tomasz Andrzejczak to menadżer z wieloletnim doświadczeniem w bankowości, nieruchomościach oraz branży leasingowej. Od października 2018 r. był wiceprezesem Letus Capital.

- Przed nami wiele wyzwań zwianych z nową, ambitną strategia rozwoju. Chcemy być centrum innowacji technologicznych oraz rozwijać naszą fotowoltaiczną działalność. Tym bardziej cieszę się z zaufania jakim obdarzyła mnie Rada Nadzorcza. Mam nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do dynamicznego rozwoju spółki i budowy jej wartości. – komentuje Tomasz Andrzejczak, prezes Letus Capital.

Zmiana na stanowisku prezesa związana jest z aktualizacją strategii rozwoju i większej koncentracji na relacji projektów technologicznych w ramach Inkubatora Innowacji oraz na działalności w obszarze fotowoltaiki. W ostatnich dniach Letus Capital podpisał umowę licencyjną na korzystanie z patentu głosowego systemu zabezpieczeń urządzeń elektrycznych ETOS. Projekt będzie realizowany w spółce celowej Startup Solar System Sp. z o.o., we współpracy z Softblue.

O spółce:

Letus Capital prowadzi działalność w oparciu o dwa filary – doradztwo w zakresie finansów dla przedsiębiorstw oraz rozwój nowych technologii. W ramach drugiej odnogi działalności spółka skupia się na rynku fotowoltaiki, w zakresie sprzedaży i montażu instalacji dla klientów indywidualnych i firm oraz budowy własnych farm wiatrowych. Spółka aktywnie wspiera rozwój nowych technologii poprzez własny inkubator innowacyjności, gdzie wspiera pomysłodawców i wynalazców w zakresie ochrony prawnej, wdrażania i komercjalizacji produktu oraz pozyskiwania dotacji unijnych.

Spółka notowana na rynku NewConnect od 2009 roku.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk