• Sklep
  • Odbierz prezent
przegląd tygodnia
Z artykułu dowiesz się:

- Co działo się na rynkach finansowych w mijającym tygodniu
- Jakie teksty na portalu fxmag.pl cieszyły się największą popularnością

Kolejny tydzień handlowy za nami. Największe emocje w tym tygodniu przyniósł nam komunikat płynący z protokołu z kwietniowego posiedzenia FOMC, który całkowicie odmienił obecną sytuację na rynkach finansowych - umocnił dolara i spowodowal spadki na giełdach. Wśród głównych walut 'bohaterem' tygodnia okazał się funt, który dzięki silnym danym z gospodarki, a także oddalającą się perspektywą Brexitu mocno zyskiwał w stosunku do innych walut. Problemem Brytyjczyków są jednak komunikaty Banku Anglii - zwyczajnie nie są w stanie ich zrozumieć. Na krajowym podwórku obserwowaliśmy reakcję złotówki na decyzję agencji ratingowej Moody's, która pod koniec ubiegłego tygodnia zdecydowała, że nie obniży ratingu Polski, ale zmieni jego perspektywę na negatywną.

O tym wszystkim, a także o pozostałych wydarzeniach tygodnia informowaliśmy na bieżąco na łamach portalu FXMAG.PL. A jakie artykuły cieszyły się największą popularnością?


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk