• Odbierz prezent
TMS Brokers rusza z nowym cyklem webinarów! Impuls giełdowy to autorska miara tętna rynków

W trudnych dla gospodarki czasach TMS Brokers wychodzi naprzeciw potrzebom zainteresowanych światem inwestycji i porządkuje natłok informacji. W wygodnej i skondensowanej formie cotygodniowego webinaru eksperci TMS przedstawią najważniejsze fakty i ich wpływ na rynki finansowe. Każde spotkanie z inwestorami to też okazja do pytań – zapraszamy!


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Impuls giełdowy to webinar, który będzie dotyczył najważniejszych wydarzeń tygodnia na światowych giełdach i rynkach OTC. Podczas najbliższego szkolenia – 29 lipca o 18:00 – Analityk Roku 2019 Bartosz Sawicki w kompleksowy sposób przedstawi przede wszystkim rynek złota i innych metali szlachetnych.

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE!

W trakcie dzisiejszego szkolenia kierownik departamentu analiz TMS Brokers m.in. przedstawi fundamenty rynku surowcowego, oceni atrakcyjność inwestycyjną metali, pokaże jak można inwestować w nie poprzez kontrakty. Oceni też potencjał dalszych wzrostów cen złota oraz srebra i odniesie się do aktualnej sytuacji rynkowej. 

W trakcie webinaru opowie też czym jest papierowe złoto, od czego zależy cena złota oraz srebra, jak dużą rolę odgrywają spekulanci na rynku metali szlachetnych, czym jest CFTC i jak interpretować jego raporty. Pochyli się również nad tematem ETF-ów i tego, jaką rolę odgrywają w świecie królewskiego metalu.

Nie zwlekaj, zapisz się bezpłatnie!


Bartosz Sawicki

Studiował Finanse Międzynarodowe i Międzynarodowe Zarządzanie Finansowe w Szkole Głównej Handlowej. Ukończył interdyscyplinarną ścieżkę studiów: Narodowe i Międzynarodowe Rynki Finansowe oraz Ścieżkę Finansową. Z TMS Brokers związany od 2011 roku. Szef zespołu analityków nagradzanego za trafność prognoz przez agencję Bloomberg, FX Week, Puls Biznesu oraz Gazetę Giełdy Parkiet. Pasjonat analizy technicznej oraz polityki pieniężnej. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk