• Odbierz prezent
TMS Brokers dodaje do oferty kontrakty na akcje zagraniczne. Dostępnych ponad 1300 opcji

TMS Brokers rozszerza swoją ofertę CFD na akcje. Od teraz inwestorzy będą mogli rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem nawet z niewielkim kapitałem początkowym. To odpowiedź na panujący trend – rosnące zainteresowanie instrumentami z wielu rynków w krótkim czasie. Klientów czekają niższe niż dotychczas stawki przy jednoczesnym zniesieniu prowizji minimalnej.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Dowiedz się więcej

 

Ponad 1300 kontraktów na akcje zagraniczne

TMS Brokers poszerza swoją ofertę o ponad 1300 kontraktów na akcje zagraniczne z m.in. Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Holandii, czy USA, w tym spółki takie jak Volkswagen, Shell, czy Tesla.

– Z naszych obserwacji wynika, że coraz więcej inwestorów interesuje się akcjami zagranicznymi i polskimi. Przywiązują oni przy tym bardzo dużą wagę do cech, które posiadają kontrakty CFD, a które nie są dostępne przy zakupie realnych papierów wartościowych. Nasza propozycja będzie odpowiadać na potrzeby szerokiej grupy klientów – zapewni zarówno rozszerzenie ilości CFD, jak i bardzo korzystną ofertę na prawdziwe akcje. Dzięki CFD inwestorzy wykorzystują szanse, jakie dają im: dźwignia, zdecydowanie mniejsze wymagania kapitałowe do zakupu kontraktów na akcje oraz możliwość zarabiania na giełdowych spadkach, w trakcie których mogą „shortować” – podkreśla Marcin Niewiadomski, Prezes Zarządu TMS Brokers.

Niższe stawki, zerowa prowizja minimalna

Co więcej, TMS Brokers obniża dotychczasowe stawki. W przypadku akcji polskich wynoszą one zaledwie 0,25% (uprzednio 0,29%), a zagranicznych jeszcze mniej, bo tylko 0,06% (uprzednio 0,08%). Nie ma także wymogu uiszczenia tzw. prowizji minimalnej, czyli opłaty za każdą transakcję. Za zaoszczędzone środki użytkownicy mogą otworzyć nowe pozycje i dodatkowo zdywersyfikować swój portfel.

 

Sprawdź!

Inwestuj z poziomu telefonu

Inwestowanie można rozpocząć natychmiast, instalując aplikację mobilną TMS Brokers. Zapewnia użytkownikom wygodny dostęp do tysięcy instrumentów, usystematyzowanych w przejrzystych kategoriach. Dostarcza także najświeższe informacje z rynku finansowego, dzięki czemu umożliwia szybkie reagowanie na ważne wydarzenia, a tym samym skuteczne inwestycje krótkoterminowe.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk