• Odbierz prezent
trading jam session
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wziąć udział w debacie

Propozycja obniżenia maksymalnego poziomu dźwigni finansowej dla polskich traderów rynku FX spotkała się z negatywnym odbiorem wśród uczestników tego rynku. Grupa Trading Jam Session organizuje debatę w tej sprawie. Każdy polski trader będzie mógł podzielić się swoją opinią.

 

Grupa TJS zaprasza na otwartą debatę, która odbędzie się w piątek (14 lipca) w godzinach 9:00-12:00. Można w niej uczestniczyć stacjonarnie - Stawki 2, Warszawa, Intraco 37 – lub za pośrednictwem kanału YouTube. Dla uczestników łączących się poprzez YT ma być dostępny nr. tel (podany na kanale TJS).

 

 

Debata „ma na celu wypracowanie oficjalnego stanowiska TJS i polskiej sceny traderskiej w sprawie obniżenia dźwigni przez ministerstwo finansów” – pisze Rafał Zaorski, założyciel grupy TJS.

 

Będziemy informować o dalszych szczegółach debaty na łamach portalu FxMag.pl


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk