• Odbierz prezent
This is the Zodiac Speaking zadebiutuje dziś na Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC

This is the Zodiac Speaking zadebiutuje dziś na Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC - 1

Punch Punk Games i Klabater wprowadzają dziś do sprzedaży grę This is the Zodiac Speaking na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Obejrzyj zwiastun This is the Zodiac Speaking:

  • Dodatkowe materiały można pobrać tutaj

This is the Zodiac Speaking zadebiutuje dziś na Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC - 2

This is the Zodiac Speaking to thriller psychologiczny, gra oparta na prawdziwej, i będącej już elementem amerykańskiej popkultury, historii seryjnego mordercy ze Stanów Zjednoczonych, Zodiaka. Choć policja i detektywi analizujący morderstwa wytypowali kilku podejrzanych, nigdy nikomu nie postawiono zarzutów… W This is the Zodiac Speaking gracz wcieli się w postać Roberta Hartnella, dziennikarza na co dzień mieszkającego w San Francisco i zatrudnionego w jednej z lokalnych gazet. Pewnego dnia odbiera on tajemniczy telefon, a głos w słuchawce wypowiada słynne ‘Hello, this is the Zodiac speaking’…

This is the Zodiac Speaking to gra stworzona przez niezwykły zespół artystów. Poza utalentowanymi developerami ze studia Punch Punk Games (odpowiedzialni m.in. za znakomite Apocalipsis: Harry at the End of the World), wśród twórców znalazł się jeden z najlepszych polskich pisarzy młodego pokolenia, laureat Paszportów Polityki, Łukasz Orbitowski, który współtworzył wraz z Krzysztofem Grudzińskim scenariusz gry. Za muzykę odpowiada znany artysta z kręgu muzyki elektronicznej, AGIM.

This is the Zodiac Speaking to:

● Wysmakowana wizualnie i oparta na faktach historia śledztwa w sprawie nieuchwytnego seryjnego mordercy z USA, Zodiaka.

● Gra z perspektywy pierwszej osoby – gracz wciela się w dziennikarza, który sam stał się celem ataku mordercy.

● Tryb detektywistyczny zawierający elementy psychologicznego profilowania mordercy wg. autentycznych wykorzystywanych przez psychologów policyjnych metod.

● 3 różne zakończenia, które zależą od wyborów fabularnych gracza.

● Oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa AGIMa i scenariusz stworzony we współpracy z laureatem nagrody Nike, Łukaszem Orbitowskim.

● Wiernie odwzorowane sceny zbrodni, odtworzone na podstawie oryginalnych materiałów amerykańskiej policji.

● Oryginalna szata graficzna nawiązująca stylistyką do przełomu lat 60 i 70, oparta na słynnej „teorii koloru”

This is the Zodiac Speaking zadebiutuje dziś na Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC - 3

Aby uzyskać więcej informacji na temat This is the Zodiac Speaking, odwiedź http://zodiacthegame.com/.

Press Kit

Trailer

# # #

Klabater S.A. to polski wydawca i producent gier wideo. Spółka świadczy twórcom gier wideo (developerom) kompleksowe usługi, począwszy od finansowania produkcji przez doradztwo strategiczne i pomoc w zarządzaniu projektem i produkcją, aż po planowanie i realizację kampanii reklamowych i działań PR/Social Media. Klabater posiada również status wydawcy konsolowego na platformach Microsoft Xbox, Sony PlayStation oraz Nintendo Switch oraz własny zespół developerski działający pod marką Kraken Unleashed.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk