• Odbierz prezent
The Wizards - Enhanced Edition wesprze kontroler ruchowy 3dRudder

The Wizards - Enhanced Edition, najnowsza gra spółki Carbon Studio, w chwili premiery na PlayStation VR wesprze kontroler ruchowy 3dRudder.

To innowacyjny kontroler dedykowany PlayStation VR umożliwiający sterowanie grą za pomocą stóp. Projekt powstaje we współpracy z firmą Sony i stanowić będzie pierwsze tego typu urządzenie peryferyjne na konsoli PlayStation 4. Dzięki współpracy Carbon Studio z firmą 3dRudder, gra The Wizards - Enhanced Edition wykorzysta w pełni potencjał nowego urządzenia, a logo gry znajdzie się na jego pudełku w chwili ogólnoświatowej premiery zaplanowanej na kwiecień 2019 roku.


Carbon Studio

Carbon Studio to działające od 2015 roku, niezależne studio developerskie z siedzibą w Gliwicach. Zespół koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych gier i aplikacji VR (wirtualna rzeczywistość) na komputery osobiste i urządzenia mobilne. Celem spółki jest spełnienie wymagań użytkowników i zbudowanie godnej zaufania marki na dynamicznie rozwijającym się rynku VR. Najważniejsze autorskie projekty spółki to ALICE VR – gra zainspirowana Alicją w Krainie Czarów oraz The Wizards, przygodowa gra akcji, w której gracz wciela się w postać potężnego czarodzieja walczącego ze złem za pomocą magii. Spółka z sukcesem tworzy także aplikacje szkoleniowe VR, wizualizacje architektoniczne i inne projekty wykorzystujące tę technologię.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk