• Odbierz prezent
The Dust gra Hotel Renovator

Spółka gamingowa The Dust poinformowała, że gra „Hotel Renovator” znalazła się na Global Top Wishlist platformy Steam.

 

Wrocławska spółka z branży gier The Dust oznajmiła, że produkcja “Hotel Renovator” znalazła się na Global Top Wishlist platformy Steam. Gra „Hotel Renovator” jest produkcją nawiązującą do popularnej produkcji „House Flipper”. W odróżnieniu jednak do tamtej gry, zadaniem gracza nie jest remont domów, ale hoteli. W grze „Hotel Renovator” istotny jest też aspekt ekonomiczny. Oprócz remontu wyzwaniem dla gracza będzie też rentowność działań i opinie gości korzystających z hotelu, bowiem każdy właściciel hotelu marzy o pięciu gwiazdkach.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronach:

Steam: http://bit.ly/HotelRenovatorSteam

YouTube: http://bit.ly/HotelRenovatorTrailer

Facebook: http://bit.ly/TheDustFacebook

 

Spółka The Dust jest producentem i wydawcą gier. Pracuje nad produkcją opartą na twórczości pisarza Jacka Piekary, znanego z „Cyklu Inkwizytorskiego”. Spółka tworzy również gry z gatunku symulatorów. Zgodnie ze strategią na lata 2019-2021 zamierza wydawać 5 gier rocznie.

Spółka The Dust od 2018 r. jest notowana na rynku NewConnect. Na wtorkowej sesji kurs akcji spółki zyskuje 4,69%.

Czytaj także: Ty też możesz zostać właścicielem hotelu! Spółka The Dust prezentuje nową grę

27 grudnia spółka z branży gier The Dust poinformowała o prezentacji swej nowej gry z gatunku symulatorów. Tym razem gracz będzie mógł wcielić się w rolę właściciela hotelu.   27 grudnia spółka The Dust poinformowała w swym komunikacie, że w tym dniu miała miejsce prezentacja nowej gry spółki na p.. Czytaj
Ty też możesz zostać właścicielem hotelu! Spółka The Dust prezentuje nową grę


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk