• Odbierz prezent
The Dust ma umowę z Try Evidence. Wkrótce nowa gra!

Spółka z branży gier The Dust poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą Try Evidence nad nową grą.

 

18 czerwca spółka z branży gier The Dust poinformowała, że w tym dniu podpisała umowę z Try Evidence dotyczącą współpracy przy grze „Together”. Try Evidence jest wrocławską firmą specjalizująca się w prowadzeniu badań doświadczeń graczy, analizie źródeł zastanych oraz przygotowaniu strategii marketingowych dla producentów i wydawców gier. Skupia się na różnych aspektach, począwszy od biofeedbacku i neuromarketingu po silent reviews. Firma Try Evidence współpracowała z takimi producentami gier, jak Bloober Team SA i Creepy Jar SA.

Nowa gra będzie przechodzić testy nadzorowane przez psychologów i specjalistów od gier, badania UX/graczy, w tym dane biometryczne, aby została wydana w jak najlepszej jakości. Spółka przewiduje również dalszą współpracę przy innych grach, m. in. najważniejszym projekcie "I, the Inquisitor".

 

O czym jest gra „Together”?

Together” jest grą platformową opartą na mechanice wykorzystanej w takich grach, jak „Super Mario World” czy „Bubble Bobble”. Gra ma też bogatą narrację. „Together” umożliwia prowadzenie rozgrywek w trybie kooperacji, gdzie dwóch graczy może wspólnie realizować misje. W grze jest dostępnych wiele postaci  do wyboru inspirowanych na takich klasykach jak potwór Frankensteina, Robin Hood czy Buzz Astral. Postacie te posiadają różne zdolności, które pomogą graczom pokonać głównego przeciwnika. Gra jest skierowana do odbiorców w różnym wieku. Szczególnie może przypaść do gustu młodszych graczom, ale także osobom chcącym wrócić do korzeni gamingu. W pierwszej kolejności gra zostanie wydana w wersji na konsolę Nintendo Switch, ale w strategii wydawniczej rozważane są też PS4, Xbox oraz PC.

 

Spółka The Dust jest producentem i wydawcą gier. Od kwietnia 2018 r. jest notowana na rynku NewConnect. W trakcie czwartkowej sesji kurs akcji spółki zyskuje ponad 5%.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk