• Odbierz prezent
The Dust Juice

6 sierpnia spółka The Dust poinformowała o umowie ze znanym studiem Juice. Współpraca dotyczy trailera wyczekiwanej gry opartej na twórczości Jacka Piekary.

 

6 sierpnia spółka z branży gier The Dust poinformowała o podpisaniu umowy dotyczącej trailera gry „I, the Inquisitor” z międzynarodowym studiem Juice. Studio Juice specjalizuje się w produkcji materiałów związanych z efektami wizualnymi i dźwiękiem. Jest znane z produkcji m. in. zwiastuna do gry „Call of Duty: Modern Warfare” czy trailera do filmu „Marsjanin”, a także projektów komercyjnych dla  takich marek, jak BMW, Mitsubishi, Mercedes, czy Chevrolet, Pepsi, Budweiser, Casio i Huawei.

Współpraca między The Dust i Juice dotyczy scenariusza do zwiastuna gry na podstawie powieści Jacka Piekary. Gra „I, the Inquisitor” jest wyczekiwana przez graczy, o czym świadczy najwyższa pozycja w rankingu gry-online.pl. Realizacja produkcji jest planowana na 2022 rok.

Pisarz Jacek Piekara podsumował nawiązaną współpracę następującymi słowami: „Współpraca z tak dużą firmą jak Juice, firmą z takim doświadczeniem, dorobkiem i sukcesami, to jak wejście do samochodu rajdowego. Zobaczycie więc Państwo naszego inkwizytora na naprawdę szybkim torze, z wielkim wyrzutem adrenaliny i z ogromnymi emocjami. Ale mam nadzieję że będziecie również zachwyceni malarskim artyzmem przedstawionej w filmie, przejmującej wizji.”

Wiadomość o współpracy ze znaną firmą w sprawie trailera wyczekiwanej gry ucieszyła inwestorów. W trakcie czwartkowej sesji kurs akcji The Dust zyskuje ponad 9%. Obecnie za akcje spółki inwestorzy płacą 18 zł.

Spółka The Dust jest notowana na rynku NewConnect od 2018 r.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk