• Odbierz prezent
Tesla Cybertruck - kanciasty samochód, okrągłe zyski. Polski węgiel z dopalaczem?

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W czwartym odcinku rozmawiamy o idealnym pomyśle na zrewolucjonizowanie spetryfikowanego rynku motoryzacyjnego, o tajemnicy świetnych wyników kwartalnych spółki węglowej Bogdanka (szczególnie w porównaniu z JSW), a tym komu przeszkadza świetna kondycja naszych blue chipów z WIG20. Oprócz tego dodamy kolejny instrument do naszego Portfela Nieudacznika®.

 

 

 

Czytaj także: Facebook chce zniszczyć polski startup, a WeWork zniszczył się sam. Startupy z wyceną z d... | #3 Spółki czy spod lady?

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W trzecim odcin.. Czytaj
Facebook chce zniszczyć polski startup, a WeWork zniszczył się sam. Startupy z wyceną z d... | #3 Spółki czy spod lady?

Notowania: TESLA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/TSLA/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk