• Odbierz prezent
TeleTrade ze swoim projektem Sync Trading rozpoczyna współpracę z serwisem TradingDot!

Współpraca ma charakter hybrydowy i jest skierowana zarówno do inwestorów, jak i traderów. Traderzy w projekcie SyncTrading TeleTrade Invest, którzy chcą znaleźć się w czołówce rankingu, muszą wykazać się stabilnością oraz powtarzalnością na swoim koncie handlowym. Każda zamknięta zyskowna transakcja na koncie tradera to automatyczny zysk tradera z kont podpiętych inwestorów.

Trader w projekcie SyncTrading TeleTrade Invest sam decyduje o wielkości prowizji, które ustalane są indywidualnie od 1 do 50%.

Rozliczenia w Sync Trading odbywają się w każdy ostatnią niedzielę miesiąca od 00:00 do 23:59, gdzie system automatycznie przelicza różnicę pomiędzy wygenerowanym zyskiem a stratami. Im lepsze będzie osiągał wyniki trader TeleTrade, opinie o nim będą lepsze i tym bardziej zainteresuje swoją strategią inwestorów z całego świata. Inwestorzy decydujący się na wybranych traderów mają dostęp do najważniejszych statystyk z kont traderów oraz wystawiane przez TeleTrade opinie. Wskaźniki opisujące maksymalny drawdown, maksymalną dzienną stratę i zysk, wskaźnik odrabiania strat i wiele innych pozwalają na określenie stylu tradingowego danego tradera. Każdy inwestor chcący kopiować transakcje od wybranego tradera może samodzielnie zdecydować, który model zarządzania ryzykiem jest dla niego lepszy. Każda kopiowana transakcja w Sync Trading może być samodzielnie zarządzana przez inwestora. W dowolnym momencie może zmienić take profit, stop loss lub zamknąć transakcję. Oczywiście im większa historia transakcji tym można lepiej określić styl handlowy tradera TeleTrade, opinie wydawane w ten sposób są transparentne. Model synctradingu pozwala inwestorowi na zarządzanie ryzykiem w postaci ustawienia proporcji kopiowanych transakcji. Proporcje mogą wynosić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset procent. Jeżeli inwestor ustali poziom 100% kopiowanych transakcji, to wielkość otwieranych transakcji będzie odpowiednio dopasowana do wielkości konta tradera.

TradingDot to społeczność, która pozwala na dzielenie się swoimi pomysłami na handel, transakcjami oraz strategiami.

Można obserwować innych użytkowników, ich transakcje oraz dzielić się z innymi własnym tradingiem. Obserwowanie oznacza to, że będziesz otrzymywał powiadomienia na temat nowych pomysłów handlowych oraz strategii, które dany użytkownik umieszcza w portalu. Cały portal TradingDot jest w pełni darmowy dla każdego użytkownika bez limitów. Strategia w portalu to nic innego jak pełne odwzorowanie transakcji użytkownika na jego koncie handlowym. Dane pobierane są automatycznie.

Model TradingDot umożliwia podgląd do wszystkich transakcji wybranego tradera, co przy odpowiednich umiejętnościach analizy technicznej i fundamentalnej pozwala na lepsze zrozumienie strategii tradera. Dokładne statystyki pozwalają określić profil ryzyka. Każdy z traderów ma możliwość opisania swojej strategii, co pozwala na lepsze zrozumienie strategii podejmowania decyzji na rynkach. Obserwacja ruchów poszczególnych traderów wykazujących systematyczny zysk może sprawić, iż zaczniemy lepiej rozumieć model tradera. Z kolei obserwacja kilku traderów może być ciekawą kombinacją stworzenia własnego i unikalnego modelu. Jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ każdy trader wykazujący zyski w długim terminie musi bazować na powtarzalnych i bardzo zbliżonych wejściach w pozycje na rynku. Liczymy na to, że zarówno traderzy, jak i inwestorzy w serwisie SyncTrading TeleTrade Invest oraz TradingDot znajdą wiele przydatnych funkcji, które będą mogli wykorzystać w tradingu.

Ostrzeżenie o ryzyku:

Przedstawione analizy i opinie służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym i nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej TeleTrade-DJ International Consulting Ltd. Bezkrytyczne poleganie na materiałach ilustracyjnych lub informacyjnych może prowadzić do strat. Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 69% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk