• Odbierz prezent
Te spółki podzielą się jeszcze w tym roku zyskami. Jak wygląda ich sytuacja na wykresach? WEBINAR

Już w najbliższą środę, 16 września 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Zostaną na nim przeanalizowane pod względem technicznym spółki dywidendowe, które jeszcze w tym roku podzielą się zyskami.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Inwestowanie w spółki dywidendowe jest popularnym sposobem na budowanie portfela inwestycyjnego. Zysk związany ze wzrostem kursu akcji jest powiększany przez uzyskaną dywidendę. Na tym webinarze poznasz kilkanaście spółek, które jeszcze w tym roku wypłacą dywidendę swoim akcjonariuszom. Dowiesz się, kiedy jest ostatni moment na kupno takich spółek, by otrzymać dywidendę. Przeanalizujemy również pod względem technicznym wybrane spółki dywidendowe.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.


Zapraszamy na najbliższe spotkanie edukacyjne! Poruszymy w nim kolejne zagadnienie związane z tradingiem na takich rynkach jak: akcyjny, walutowy, surowców czy też kryptowalut. Webinar tradingowy jest w 100% bezpłatny.

Darmowa rejestracja webinar forex

Partnerem serii materiałów edukacyjnych jest broker Orbex. Orbex umożliwia trading na światowych rynkach poprzez swoje rzeczywiste konta handlowe, które możesz założyć w tym miejscu. Załóż konto tradingowe na MT4 lub MT5 tutaj.


 

Notowania: Grupa Lotos SA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GPW:LTS/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk