• Odbierz prezent
Ta metoda określania trendu na rynku działa od 100 lat

Już w najbliższą środę, 9 września 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Omówię na nim metodę określania trendu na rynku, która jest znana i stosowana od 100 lat.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Podczas webinaru przedstawię Państwu technikę opartą na teorii Dowa do określania struktury trendu. Zostaną omówione podstawowe pojęcia potrzebne do zrozumienia i stosowania tej metody. Wszystko oparte na akcji cenowej. Poznanie tej metodologii pozwala na inwestowanie zgodnie z trendem. Pokazuje moment, kiedy nie powinno nas już być na rynku. Metoda do stosowania na wszystkich rynkach i każdym interwale czasowym.

Jak się zapisać na wirtualne spotkanie inwestycyjne?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.


Zapraszamy na najbliższe spotkanie edukacyjne! Poruszymy w nim kolejne zagadnienie związane z tradingiem na takich rynkach jak: akcyjny, walutowy, surowców czy też kryptowalut. Webinar tradingowy jest w 100% bezpłatny.

Darmowa rejestracja webinar forex

Partnerem serii materiałów edukacyjnych jest broker Orbex. Orbex umożliwia trading na światowych rynkach poprzez swoje rzeczywiste konta handlowe, które możesz założyć w tym miejscu. Załóż konto tradingowe na MT4 lub MT5 tutaj.


 


Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk