• Odbierz prezent
T-Mobile Usługi Bankowe stanie się częścią Alior Banku

W ostatnim czasie poinformowano o zbliżającej się integracji T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem. Od 29 listopada klientów usług bankowych T-Mobile czekają zmiany.

 

Na stronie internetowej T-Mobile Usługi Bankowe poinformowano, że zbliża się koniec umowy pomiędzy Alior Bankiem i operatorem sieci komórkowej T-Mobile, której efektem był projekt „T-Mobile Usługi Bankowe”.

Od 29 listopada 2020 r. klienci T-Mobile Usługi Bankowe będą obsługiwani w placówkach Alior Banku. Oprócz dostępu do dotychczasowych produktów z oferty T-Mobile Usługi Bankowe, zyskają też dostęp do usług i produktów Alior Banku.

Proces ujednolicania procedur i produktów zostanie zakończony do 28 listopada 2020 r. Do tego czasu klienci będą nadal korzystać z dotychczasowych kanałów obsługi T-Mobile Usługi Bankowe.

T-Mobile Usługi Bankowe jest owocem strategicznej współpracy między Alior Bankiem a T-Mobile. Marka T-Mobile Usługi Bankowe ma już ponad 6-letnią historię. Rozpoczęła działalność w maju 2014 r. zastępując wówczas markę Alior Sync. 

To już drugi zakończony projekt współpracy między bankiem a operatorem telekomunikacyjnym. Warto wspomnieć, że na początku 2019 r. została zakończona współpraca między mBankiem a Orange, w związku z czym zniknęła z rynku marka Orange Finanse.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk