• Sklep
  • Odbierz prezent
T-Bull z nową grą. Akcje spółki w górę

6 czerwca w swym komunikacie spółka gamingowa T-Bull poinformowała o szczegółach dotyczących nowej gry – Top Speed 2.

 

6 czerwca spółka T-Bull poinformowała o podjęciu decyzji dotyczącej publikacji gry Top Speed 2. Produkowana przez spółkę gra zostanie wydana 11 czerwca 2019 r. Będzie to dzień premiery w sklepie Google Play (na system android).

Top Speed 2 jest grą z gatunku wyścigów samochodowych. Stanowi kontynuację jednej z najbardziej popularnych gier spółki „Top Speed”. Warto dodać, że gra Top Speed została pobrana ponad 40 milionów razy w ciągu niecałych 4 lat obecności na rynku.

Druga odsłona znanej gry będzie bardziej rozwinięta i zaawansowana technicznie. Posiada rozbudowany tryb multiplayer, umożliwiający prowadzenie rozgrywek wraz z innymi graczami z całego świata.

W komunikacie dodano, że w początkowym okresie gra Top Speed 2 będzie dostępna dla posiadaczy urządzeń mobilnych cechujących się dużą wydajnością. Następnie będzie dostosowywana do szerszego grona użytkowników.

 

T-Bull zajmuje się produkcją i wydawaniem gier mobilnych. Spółka w 2018 r. przeszła z rynku NewConnect na główny parkiet GPW.

Na czwartkowej sesji na GPW cena akcji spółki T-Bull wzrosła o ponad 25%.

FXMAG akcje t-bull z nową grą. akcje spółki w górę t-bull spółki gamingowe gpw 1

Czytaj także: T-Bull z wynikami za 1 kwartał. Gry spółki pobrane ponad 18 mln razy

30 maja spółka z branży gier T-Bull przedstawiła wyniki finansowe za 1 kwartał 2019 r. W raporcie spółka zwróciła także uwagę na istotne projekty zaplanowane na dalsze kwartały.   30 maja po zakończeniu sesji na GPW, spółka gamingowa T-Bull opublikowała raport kwartalny. W 1 kwartale 2019 r. przyc.. Czytaj
T-Bull z wynikami za 1 kwartał. Gry spółki pobrane ponad 18 mln razy


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestorka. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk