• Odbierz prezent
Szybkie spadki kursu franka CHFPLN! Coś się kończy na kursie euro i dolara. Ile złotych zapłacisz za te waluty w tej chwili?

Spójrzmy, jak kształtowały się kursy walut: dolara USDPLN, euro EURPLN, funta GBPPLN oraz franka CHFPLN w ciągu całego dnia. Mieliśmy do czynienia między innymi ze szybkimi spadkami na kursie franka CHFPLN oraz z końcem synchroniczności reakcji kursu euro i dolara.

Para walutowa

Symbol

Kurs walutowy

Data aktualizacji

Kurs dolara amerykańskiego

USDPLN

3,7905

11.07.19 21:04

Kurs euro

EURPLN

4,2665

11.07.19 21:04

Kurs funta szterlinga

GBPPLN

4,7465

11.07.19 21:04

Kurs franka szwajcarskiego

CHFPLN

3,8284

11.07.19 21:04

Tabela. Główne kursy walut dolara, euro, funta i franka na zakończenie dnia w czwartek 11.07.19 na rynku forex

Kurs dolara do złotego (USDPLN)

wykres kursu dolara USDPLN na interwale H4

Wykres kursu dolara USDPLN na interwale H4.

Kurs dolara USDPLN w ciągu ostatnich godzin zyskiwał na swojej wartości. Stanowiło to odreagowanie spadków zainicjowanych wczorajszego dnia. Punkt oporu dla kursu dolara USDPLN znajduje się na poziomie 3,81 złotego, natomiast punkt wsparcia oscyluje wokół poziomu 3,78 zł. Za jednego dolara zapłacimy obecnie niemal równe 3,79 złotego.

Kurs euro do złotego (EURPLN)

wykres kursu euro EURPLN na interwale H4

Wykres kursu euro EURPLN na interwale H4.

Kurs euro EURPLN zniżkował w ciągu ostatnich godzin, co miało charakter odreagowania wcześniejszych wzrostów. Jak zatem widzimy, kurs euro EURPLN w końcu się „usamodzielnił” i zerwał z automatycznym podążaniem za kursem dolara USDPLN. Obecnie za jednego euro zapłacimy 4,2665 złotego.

Kurs funta do złotego (GBPPLN)

wykres kursu funta GBPPLN na interwale H4

Wykres kursu funta GBPPLN na interwale H4.

Kurs funta GBPPLN zniżkował w ostatnich godzinach, odreagowując w ten sposób poprzednie wzrosty. Punkt oporu dla kursu funta GBPPLN znajduje się w okolicach 4,73 złotego. Aktualnie za jednego funta będziemy musieli natomiast zapłacić 4,7465 złotego.

Kurs franka do złotego (CHFPLN)

wykres kursu franka CHFPLN na interwale H4

Wykres kursu franka CHFPLN na interwale H4.

Kurs franka CHFPLN wyraźnie tracił podczas ostatnich godzin. W środku dnia kurs CHFPLN wynosił jeszcze 3,841 złotego, jednak byliśmy świadkami szybkiej korekty. Za jednego franka zapłacimy więc obecnie 3,8284 złotego.

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk