• Odbierz prezent
Szybkie branie małych zysków. Psychologia inwestowania- darmowy webinar

Już w najbliższy wtorek, 27 października 2020 roku, o godzinie 20:00, odbędzie się kolejny webinar z cyklu tworzonego we współpracy z brokerem TICKMILL. Tym razem poruszymy długo wyczekiwany temat z psychologii inwestowania, którym jest szybkie branie małych zysków. Zastanowimy się dogłębnie, czy taka strategia będzie korzystna z punktu widzenia naszego portfela.

Albo zysk, albo w…

Wiele osób stoi przed ogromnym dylematem związanym z szybką realizacją niewielkich zysków. O ile to właśnie systematyczne zwiększanie zasobności naszego portfela jest głównym celem inwestycji na rynkach finansowych, o tyle nie zawsze jest to najbardziej korzystne rozwiązanie. Są jednak przypadki, w których taka strategia jest jedyną słuszną w drodze do sukcesu większej skali.

Jak się zapisać na webinar inwestycyjny?

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Należy się jedynie zarejestrować.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Często pada pytanie dotyczące możliwości ponownego odtworzenia wirtualnego spotkania. Oczywiście, cała seria webinarów, w których zawarliśmy do tej pory około 40 godzin wiedzy, jest dostępna za darmo dla wszystkich prenumeratorów magazynu INWESTOR. Jest ona również dostępna jako oddzielny produkt: nagrania webinarów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Sklep FXMAG

Magazyn Inwestor

Pojawił się już kolejny numer magazynu Inwestor. Tym razem oferuje on aż 130 stron artykułów o rynkach finansowych. Wśród nich miedzy innymi fotowoltaika, spółki wege, konopie indyjskie, NewConnect, historie walut, które drastycznie straciły na wartości, recesja w Polsce, czy przewodnik po Ichimoku.

Przy wykorzystaniu kodu rabatowego WEBINAR, cena spadnie o 20%. Zapraszamy!


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk