• Odbierz prezent
Szybki zysk na rynkach finansowych- psychologia tradingu

Na wstępie należy sobie uświadomić, że w inwestowaniu oraz spekulacji nie ma czegoś takiego jak łatwy zysk. Jednak zdarzają się zagrania, które bardzo szybko przechodzą na satysfakcjonujący plus. Czy w takiej sytuacji warto od razu realizować zarobek, czy lepiej dać pozycji więcej czasu? Właśnie tej tematyki dotyczyło wczorajsze wirtualne spotkanie, które zostało nagrane i jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

Szybki, ale niewielki zysk- brać czy nie?

Podczas wczorajszego webinaru poruszyliśmy długo oczekiwaną tematykę psychologii inwestowania, a dokładnie dylemat, czy realizować niewielki, ale szybki zysk. Przedstawiłem szereg sytuacji, w których warto to robić, a także całą listę okoliczności, w których bym się powstrzymał od takiego ruchu. Jak zawsze, tak i tym razem, padło mnóstwo podpowiedzi, które mogą się okazać dla Państwa przydatne w codziennym inwestowaniu.

Projekt FXMAG i TICKMILL

Nasze wtorkowe spotkania są już tradycją, jednak jeśli jeszcze ktoś o nich nie słyszał, to zachęcam do zapoznania się z nową stroną internetową, na której można przejrzeć harmonogram nadchodzących webinarów oraz zapisać się całkowicie za darmo na każdy z nich. Podczas naszych wirtualnych spotkań, staramy się przekazać jak najwięcej praktycznej wiedzy oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Zapisz się na darmowy webinar

Dostęp do nagrań z webinarów

Zdajemy sobie sprawę, że ogrom informacji, jaki przekazujemy za każdym razem, jest trudny do zapamiętania, dlatego webinary są nagrywane, a dostęp do nich jest bezpłatny dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor. Oferujemy je również jako osobny produkt w sklepie FXMAG pod nazwą nagrania z webinarów. Przypominam również, że korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, cena obniża się aż o 20%.

Sklep FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk