• Odbierz prezent
Szukasz szybkiego zysku? Uważaj! Scalping potrafi skaleczyć.
fot. freepik.com

Szukasz na rynku szybkiego zysku? Jeśli tak, to prędzej, czy później zainteresujesz się scalpingiem. Ta metoda handlowa polega na wykonywaniu ogromnej ilości transakcji, które utrzymujemy przez bardzo krótki czas, chcąc zgarnąć z rynku niewielki procentowo ruch. Ilość transakcji sprawia, że sumarycznie może to przynieść bardzo satysfakcjonujące rezultaty. Jednak pytanie czy jest to strategia bez wad? Oczywiście nie. Właśnie o tym jakie są plusy i minusy skalpingu porozmawiamy podczas kolejnego webinaru, który odbędzie się we wtorek, 20 lipca, o godzinie 20:00. Webinar jest całkowicie bezpłatny dzięki współpracy z brokerem FBS.

Scalping

Oczami wyobraźni widzisz trading jako zajęcie, które możesz uprawiać w wolnej chwili? Cenisz totalną swobodę, ale od czasu do czasu chcesz coś dorobić? Może chcesz się w pełni poświecić swoim pasjom, dlatego praca na etacie Cię kompletnie nie interesuje, jednak obiło Ci o uszy, że na rynkach można pracować krótko i to o dowolnej porze, a jednocześnie zarabiać dużo? Można powiedzieć, że poniekąd wszystko to jest prawdą, jednak nie daj zwieść reklamom koloryzującym rzeczywistość. O ile scalping faktycznie może być bardzo mało czasochłonny, to psychicznie i fizycznie tak wycieńczający, że już na nic nie będziesz mieć ani sił, ani ochoty. O jasnych i ciemnych stronach scalpingu porozmawiamy sobie już na najbliższym webinarze. Jeżeli jest to temat, który chodzi Ci po głowie, wtedy gorąco zachęcam do udziału. Postaram się rzetelnie przedstawić zarówno zalety, jak i wady tej strategii tradingowej. Jak zwykle tak i tym razem, postaram się Ci przekazać jak najwięcej konkretów, abyś mógł podjąć decyzję, czy jest to droga, którą powinieneś podążać w swoim inwestycyjnym rozwoju.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Szukasz wiedzy na temat rynków finansowych?

Jeżeli chcesz otrzymać dostęp do wszystkich dotychczasowych webinarów edukacyjnych, to znajdziesz je w naszym sklepie. Znajduje się tam również nasz najpotężniejszy produkt o nazwie Akademia Inwestora. W jego skład wchodzą 52 obszerne lekcje, które poszerzą Twoją wiedzę na temat rynków finansowych, a także zapoznają z wieloma strategiami inwestycyjnymi. Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, otrzymasz 20% rabatu.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk