• Odbierz prezent
Szukasz na rynku mocnych ruchów? Sprawdź te formacje!

W najbliższą środę, 12 maja, o godzinie 20:00, poznamy kolejne formacje, na bazie których możesz zbudować swoją strategię inwestycyjną. Jednak tym razem gramy o wyjątkowo dużą stawkę, ponieważ poprawnie zlokalizowany spodek oraz filiżanka z uszkiem, zapowiadają bardzo duże i dynamiczne ruchy cenowe. Jak to zwykle bywa na rynku, tak i w tym przypadku nie będzie łatwo. Czeka na nas kilka pułapek, które mogą odmienić losy naszej inwestycji i w efekcie zamiast lukratywnego zysku, możemy się wpakować w poważne tarapaty. W jaki sposób wykorzystać okazję i nie dać się wpędzić w pułapkę? Niebawem spróbujemy rozwiązać tę zagadkę, dlatego nie może Cię zabraknąć na webinarze organizowanym wraz z brokerem Orbex. Jak zwykle udział jest całkowicie bezpłatny.

Spodek i filiżanka z uszkiem

W trakcie poszukiwania własnej strategii inwestycyjnej warto zapoznać się z nieco mniej popularnymi formacjami niż podwójne dno, czy głowa z ramionami. Niezwykle ciekawą alternatywą może się okazać spodek lub filiżanka z uszkiem. Są to struktury stosunkowo łatwe do zlokalizowania, a ich czas kształtowania się jest dość długi, dlatego jest niewielkie niebezpieczeństwo, że je przeoczymy. Kolejną zaletą zarówno formacji spodka, jak i filiżanki z uszkiem, jest bardzo precyzyjnie określony moment wejścia w pozycję, co dla wielu traderów jest niezwykle komfortowe. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat analizy technicznej, to zapraszam na ten webinar.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Co to jest Akademia Inwestora?

Nasz najpotężniejszy projekt, to roczny kurs, gdzie co tydzień, udostępniamy kolejną lekcję na temat rynków finansowych. Uczymy tego, o czym powinieneś się dowiedzieć w szkole, pokazujemy w jaki sposób handlować odpowiedzialnie, pomagamy Ci dobrać odpowiedni rynek w zależności od Twoich oczekiwań i predyspozycji inwestycyjnych, a także pomagamy zbudować konkretną strategię inwestycyjną. Ten ostatni punkt bardzo mocno rozwijamy podczas webinarów inwestycyjnych, których zorganizowaliśmy dotychczas już ponad 100. Jeżeli zdecydujesz się na dołączenie do Akademii Inwestora, otrzymasz w prezencie dostęp do wszystkich nagrać z webinarów.

Możesz zaoszczędzić aż 30%, korzystając z kodu rabatowego MAJOWKA w sklepie FXMAG. Działa on na wszystkie produkty, które tam znajdziesz.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk