• Odbierz prezent
Sylen Studio udostępniło demo gry Komornik: Nieskruszony na platformie Steam

Wersja demonstracyjna gry Komornik: Nieskruszony produkcji Sylen Studio jest już dostępna dla graczy za pośrednictwem platformy Steam. Premiera pierwszej produkcji studia odbędzie się jeszcze w tym roku.

Komornik: Nieskruszony jest produkcją na styku gry paragrafowej, gry RPG i visual novel, osadzoną w książkowym świecie Michała Gołkowskiego.

- To ważny moment dla Sylen Studio – właśnie przekazaliśmy w ręce graczy wielomiesięczne efekty prac naszego ambitnego zespołu. Gracze i fani powieści fantasy Michała Gołkowskiego mają już możliwość zapoznania się z naszą pierwszą produkcją. Liczymy, że wersja demonstracyjna gry spotka się z pozytywnym odbiorem środowiska gamingowego – komentuje Marcin Janiszewski, prezes Sylen Studio.

Link do Demo: https://store.steampowered.com/app/1613190/Komornik_Nieskruszony/ 

Wersja demonstracyjna produkcji zostanie zaprezentowana podczas jesiennej edycji Festiwalu Steam Next, który odbędzie się w dniach od 1 do 7 października.

Sylen Studio zgłosiło także demo gry Komornik: Nieskruszony do konkursu Pixel Awards Europe 2021, który jest częścią programu Pixel Heaven Games Festival. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10 października i będzie to już dziewiąta edycja największego wydarzenia w Europie dedykowanego niezależnym twórcom gier i samym graczom.

***

O spółce

Sylen Studio to niezależne studio gamedevowe, którego strategia rozwoju nastawiona jest na specjalizację w produkcjach gier z gatunku RPG. Spółka pracuje nad grami „Komornik” na podstawie serii powieści fantasy Michała Gołkowskiego, które są wydawane przez Fabrykę Słów. Premiera pierwszego tytułu z tej serii odbędzie się jeszcze w tym roku. Ukończenie prac nad pełnowymiarową produkcją zaplanowane jest na 2023 rok.   


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk