• Odbierz prezent
Sylen Studio: Gra Dream of Gods z ogromną społecznością graczy jeszcze przed premierą!

Niezależne studio gamingowe Sylen Studio, specjalizujące się w produkcji gier z gatunku MOBA, RTS oraz action RPG prowadzi zaawansowane prace nad swoim flagowym projektem, grą Dream of Gods. Premiera tytułu zaplanowana jest na 15 stycznia 2021 roku, a już teraz jest to piąta gra w Polsce pod względem społeczności na Facebooku. Dodatkowo Sylen Studio jest pierwszym deweloperem na świecie, który zamierza wykorzystać technologię hologramów w swoich produkcjach. Na część z tych projektów studio będzie potrzebować finansowania, dlatego Sylen Studio rozważa m.in. emisję akcji i debiut na rynku NewConnect.

Dream of Gods to gra, która łączy ze sobą kilka najpopularniejszych gatunków gier MOBA, RTS, hack'n'slash, tower defense, battle royale. Rozbudowana fabuła przenosi graczy do świata, w którym ludzie odwracają się od bogów. Konsekwencją tego jest wściekłość oraz zstąpienie bogów z 6 mitologii na Ziemie. Okazuje się, że mity nie są fikcją, a bogowie wypowiadają wojnę ludzkości i zaczynają walczyć między sobą. Gracze do wyboru mają 4 Nexusy bogów, a każdy z nich jest przedstawicielem innej mitologii. Gwarantuje to 100% odmienności każdej rozgrywki. Strategicznym elementem gry
są także warunki atmosferyczne.

- Przed nami kluczowy etap prac nad grą Dream of Gods – pierwszym tytułem Sylen Studio. Szczerze wierzymy, że projekt ten zostanie dobrze przyjęty przez graczy, ponieważ już teraz, na pół roku przed premierą, zgromadził ogromną społeczność fanów na Facebooku. – komentuje Dariusz Mytych, prezes Sylen Studio.

Sylen Studio wspólnie z Gravier Venture Capital odkupiło prawa do gry Dream of Gods od studia E-games. Od tego czasu spółka poszerzyła zespół deweloperski oraz liczbę docelowych platform, na których tytuł zostanie udostępniony, chodzi o PS4, XONE i Nintendo Switch.

- Nabywając IP do gry Dream of Gods chcieliśmy otworzyć nowe perspektywy rozwoju dla projektu
o tak dużym potencjale. Wciąż jednak blisko współpracujemy z kluczowymi osobami z E-Games, które nadzorowały wcześniej prace nad tytułem. Dzięki regularnym konsultacjom z twórcami projektu, mamy pewność, że rozwijamy go w dobrym kierunku.
– dodaje Dariusz Mytych.

Oprócz realizacji Dream of Gods, Sylen Studio zapowiada stworzenie pionierskiego urządzenia, które pozwoli na wykorzystanie technologii hologramów w branży gamingowej. Dodatkowo, następną planowaną produkcją studia jest wysokobudżetowa gra action RPG.


- Chcemy dywersyfikować działalność, dlatego oprócz gry Dream of Gods zamierzamy rozpocząć prace nad dwoma projektami. Jednym z nich jest niezwykle pionierska technologia hologramu w świecie gamingu. Zamierzamy również stworzyć wysokobudżetową grę action RPG. Na część z tych projektów będziemy potrzebować finansowania, dlatego rozważamy różne formy jego pozyskania, w tym także emisję akcji i giełdowy debiut. - mówi Dariusz Mytych.

 

***
O spółce

Sylen Studio to niezależne studio gamingowe, specjalizujące się w produkcji gier z gatunku MOBA,
RTS oraz action RPG, a zarazem pierwszy deweloper gier na świecie zamierzający wykorzystać technologię hologramów w swoich produkcjach. Spółka pracuje nad grą Dream of Gods, która zdążyła zgromadzić ogromne community graczy, mimo wciąż trwających prac nad tytułem. W najbliższych planach spółka zamierza rozpocząć prace nad wysokobudżetowa gra action RPG.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk