• Odbierz prezent
webinar ichimoku
Z artykułu dowiesz się:

- Dlaczego warto uczestniczyć w webinarze z Grzegorzem Moskwą
- Czego dowiesz się podczas webinaru
- Kim jest Grzegorz Moskwa

Pragniesz poznać japońską technikę analizy wykresu Ichimoku Kinko Hyo? Chcesz dowiedzieć się jakie sygnały Ichimoku dają najwyższe prawdopodobieństwo wygranej?

 

Już w środę 13 kwietnia o godzinie 20:00 odbędzie się zorganizowany przez Consilium Invest bezpłatny webinar z największym polskim specjalistą techniki Ichimoku - Grzegorzem Moskwą.

 

Tematyka webinaru

 To nie będzie kolejny webinar wprowadzający do techniki Ichimoku. Jeśli chcesz poznać podstawowego zagadnienia dotyczące tej techniki to znajdziesz je w tym artykule: Wprowadzenie do Ichimoku Kinko Hyo

Webinar skupi się na tym co dla tradera najważniejsze. Głównym tematem spotkania będą sygnały Ichimoku o najwyższym prawdopodobieństwie wygranej. A takimi właśnie są specyficzne sygnały oparte na liniach kijun i tenkan. Podczas spotkania omówione też zostaną najczęstsze scenariusze zachowania się ceny w oparciu teorię fal, które pomogą przewidzieć kolejny ruch rynku.

 

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

Grzegorz Moskwa – niezależny trader rynku Forex mieszkający we Włoszech. Posiada szeroką wiedzę z zakresu prawie wszystkich obszarów analizy technicznej. W swoim tradingu skoncentrował się na technice Ichimoku oraz Teorii Fal Hosody i zajmuje się nimi już od 10 lat.

Grzegorz Moskwa jest autorem e-booka „Fx Ichimoku” i kursu Advanced Ichimoku. Był jednym z prelegentów ubiegłorocznego Konsylium Inwestycyjnego, a jego wykład cieszył się ogromną popularnością i ściągnął do Krakowa miłośników techniki Ichimoku z całej Polski.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk