• Odbierz prezent
Swing trading: czy ta strategia jest dla Ciebie ?
fot. freepik.com

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania strategii lub dotychczasowe wyniki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, to koniecznie zapoznaj się ze swing tradingiem. O tym jakie ma on wady oraz zalety porozmawiamy podczas najbliższego webinaru. Odbędzie się on we wtorek, 16 marca, o godzinie 20:00 czasu polskiego. Wirtualne spotkanie jest całkowicie bezpłatne dzięki współpracy z brokerem HF Markets.

Czy warto przyjść na webinar dotyczący swing tradingu ?

Niemal każdy uczestnik rynku miał w swojej karierze okres, kiedy spędzał ogromną ilość czasu na wyszukiwanie sygnałów wejścia w pozycję, a następnie co chwilę nerwowo spoglądał na notowania. Oczywiście jeśli chcesz skalpować lub uprawiać day trading, wtedy musisz być na bieżąco non stop. Jednak z czasem dojdziesz do wniosku, że potężne pieniądze leżą na wyższych interwałach. Właśnie dlatego warto się zainteresować strategią swingową. Jest ona najmniej absorbująca, dlatego bez problemu połączysz ją z pracą na etacie. Generuje ona również najmniej emocji, dzięki czemu Twoje życie rodzinne nie ucierpi z powodu tradingu. O tym co to jest swing trading oraz w jaki sposób zacząć w ten sposób inwestować, porozmawiamy podczas kolejnego wirtualnego spotkania.

Czego się dowiesz na webinarze o swing tradingu ?

  • Co to jest swing trading?
  • Kto powinien się zainteresować tą strategią?
  • W jaki sposób stworzyć strategię w oparciu o swing trading? Kiedy wejść i jak prowadzić pozycję (Stop Loss i Take Profit)?
  • Konkretne przykłady na realnych wykresach.

Spotkanie zakończymy sesją pytań i odpowiedzi, dzięki czemu postaram się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące strategii swing tradingu.

Zapisz się na bezpłatny webinar


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk