• Odbierz prezent
Swięty Graal- po wczorajszej konferencji tradingowej masz wskaźniki AT w małym paluszku

Podczas wczorajszej konferencji tradingowej organizowanej wraz z brokerem Tickmill, zajęliśmy się najpopularniejszymi wskaźnikami analizy technicznej. Tak jak zwykle mam to w zwyczaju, temat został rozebrany na czynniki pierwsze, dlatego każdy z uczestników posiadł potężną wiedzę na ich temat. Wirtualne spotkanie było nagrywane i jest dostępne dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

RSI, Stoch, MACD

Prędzej czy później niemal każdy inwestor, spekulant, czy trader, zainteresuje się wskaźnikami analizy technicznej. Mechaniczny system generujący sygnały kupna i sprzedaży, brzmi wręcz rewelacyjnie. Jednak czy aby na pewno warto ślepo w nie wierzyć? Może niektóre sposoby są skuteczne a inne, zrobią gigantyczną dziurę w naszej inwestycyjnej kieszeni? Na koniec najważniejsze pytanie- czy aby to całe wykupienie i wyprzedanie, to nie jest jeden wielki mit? Wszystkie te pytania obszernie omówiłem podczas wczorajszej konferencji inwestycyjnej.  

Projekt FXMAG i TICKMILL

Co tydzień, we wtorek o godzinie 20:00, odbywa się konferencja tradingowa, podczas której odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynku.

W drugiej części wirtualnego spotkania inwestycyjnego przeglądamy rynek, by przygotować się do nadchodzących okazji, a także przestrzec przed ewentualnymi zagrożeniami inwestycyjnymi.

Konferencja tradingowa

Podczas ostatniej konferencji tradingowej rozmawialiśmy o tym kiedy i w jaki sposób warto korzystać ze wskaźników analizy technicznej, a kiedy kompletnie się one nie sprawdzają. Na tapecie znalazły się największe gwiazdy, czyli RSI, Stoch oraz MACD. Przedstawiłem sporą ilość konkretnych przykładów, dzięki którym każdy z Państwa bez problemu wynalazł korzystne dla siebie narzędzia.

Dostęp do archiwum wirtualnych spotkań inwestycyjnych

Dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla prenumeratorów kwartalnika Inwestor.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już w najbliższy wtorek  13 października 2020 roku, o godzinie 20:00. Tym razem zastanowimy się co to jest podejście kontrariańskie, a także czy warto z niego korzystać.

Zapisz się na bezpłatne spotkanie inwestycyjne


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk