• Odbierz prezent
Świętuj razem z GamerHashem i CoinDealem - zgarnij nagrody z puli 5000 USD!

Na początku czerwca CoinDeal ogłosił rozpoczęcie współpracy z poznańskim projektem GamerHash. Firmy łączą siły w celu promowania ciekawych i nowoczesnych rozwiązań w świecie kryptowalut, a także wzajemnego rozszerzania usług dla swoich klientów.

Współpraca nabiera tempa, dlatego już dziś można zobaczyć jej pierwsze efekty. Projekty wspólnie rozpoczęły akcję promocyjną platformy GamerHash, dzięki której ich wspólni użytkownicy mogą zdobyć nagrody z puli 5000 dolarów USD.

W akcji udział może wziąć każdy, kto wykona kilka prostych kroków. Głównym wymogiem jest założenie konta na platformie GamerHash (nie wymaga KYC). Otrzymane nagrody będzie można wykorzystać w ich sklepie na takie rzeczy jak Netflix, Spotify Premium, gry Steam i wiele innych, a to nadal nie wszystko!

Dla osób, które w konkursie uzyskają najlepsze wyniki - czyli zaproszą najwięcej osób, które spełnią warunki - czekają TOP nagrody, które zostaną wypłacone w BTC.

1 miejsce = 250 dolarów w BTC

2 miejsce = 100 dolarów w BTC

3 miejscs = 50 dolarów w BTC

Wszyscy wygrani zostaną wytypowani do 24 sierpnia, a wyniki zostaną ogłoszone na social mediach obu platform.

Oba zespoły zapowiadają, że ich współpraca będzie bardzo żywa. Szykują dla użytkowników wiele promocji oraz jak najlepsze rozwiązania.

GamerHash - kilka słów

GamerHash to polski projekt, który zdobył już najważniejsze światowe nagrody i dopiero rozpoczyna swoją globalną ekspansję. Projekt ma już ponad 500 000 zarejestrowanych użytkowników, choć jest na rynku dopiero od dwóch lat. Gracze mogą zarabiać na platformie na dwa sposoby: dzieląc się niewykorzystaną mocą obliczeniową swojego komputera lub grając w gry dostępne na ich platformie.

CoinDeal

CoinDeal jest platformą wymiany kryptowalut uruchomioną w marcu 2018 roku. Pomimo tak krótkiego doświadczenia, giełda zyskała spektakularną popularność na rynku światowym. Dzięki wprowadzaniu coraz to nowszych funkcjonalności, platforma jest przyjazna dla użytkownika.


Zuzanna Bocian

Absolwentka filologii polskiej o specjalności teatrologicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Działająca we wrocławskich teatrach aktywistka sztuki z ukierunkowaniem na teatr muzyczny oraz teatr pantomimy. Od prawie dwóch lat związana z branżą krypto, aktywnie działająca na rynku. We współpracy z giełdą CoinDeal rozwijająca projekty i przedsięwzięcia, aby poszerzać wiedzę w temacie kryptowalut. Wystepująca w filmach edukacyjnych pod hastagiem #cryptogirls. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk