• Odbierz prezent
Świece japońskie, które zmieniają układ sił na rynku
fot. freepik.com

Zastanawiasz się z których wskaźników korzystać? Testujesz dziesiątki strategii, poszukując idealnego sygnału wejścia w pozycję? Może działasz na swoją niekorzyść, niepotrzebnie utrudniając sprawę, podczas gdy rozwiązanie jest znacznie prostsze do osiągnięcia? Co się wydarzy jeśli wykasujemy wszystkie kreski i wskaźniki, a następnie skupimy się wyłącznie na świecach? Czysty wykres ma potężną moc, jednak trzeba umieć czytać wynikające z niego emocje oraz interpretować potencjał rynkowych byków i niedźwiedzi. Już w czwartek, 21 października poznamy najważniejsze świece japońskie, które są wystarczające by zbudować skuteczną strategię transakcyjną. Webinar edukacyjny będzie całkowicie bezpłatny dzięki współpracy z brokerem Just2Trade.

Świece japońskie

W codziennych poczynaniach rynkowych często staramy się wyszukać magicznych wskaźników, które podpowiedzą nam co się wydarzy z kursem interesującego nas instrumentu. Wiele godzin, dni, miesięcy, a nierzadko nawet lat, konstruujemy idealną strategię inwestycyjną. Jednak każda z nich prędzej, czy później nas zawodzi. Czy to w takim razie oznacza, że w długiej perspektywie czasu nie da się wygrać z rynkiem? Może wręcz przeciwnie, to my sami komplikujemy sprawę? Co by się wydarzyło gdybyśmy zrezygnowali z tych wszystkich wspomagaczy technicznych i spojrzeli na czysty wykres? Okazuje się, iż świece opowiadają nam dokładnie co się dzieje na rynku. Nie chodzi tutaj jedynie od odwzorowanie ceny w czasie, ale również jesteśmy wstanie wyczytać z nich emocje panujące wśród inwestorów oraz wyłapać momenty zwrotne. W jaki sposób to zrobić? Zajmiemy się tym zagadnieniem podczas najbliższego webinaru edukacyjnego.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Chcesz tradować jak maszyna?

Całkowite wyzbycie się emocji nie jest możliwe w tradingu oraz inwestycjach. Niezależnie na jakim jesteśmy poziomie, zawsze będziemy czuli dreszczyk emocji ryzykując swoje pieniądze. Jednak kluczowe jest, aby nie miały one rozmiarów paraliżujących nasze poczynania rynkowe. O tym w jaki sposób znaleźć złoty środek opowiadają i przedstawiają konkretne ćwiczenia nasi eksperci: Jacek Kubrak, Marcin Wicz Wiking oraz profesor Krzysztof Borowski.

Sprawdź Kurs Psychologii


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk