• Odbierz prezent
Supernova Studio S.A. podpisuje umowę wykonawczą na kolejną grę PC

Supernova Studio S.A. podpisała już czwartą umowę wykonawczą z inwestorem. Porozumienie pomiędzy podmiotami dotyczy współfinansowania nowego projektu na PC z możliwością portowania w przyszłości na kolejne platformy. Wydawcą wszystkich tytułów Supernova Studio S.A. jest T-Bull S.A.

Koniec lipca i początek sierpnia dla Supernova Studio S.A. to pracowity okres planowania kolejnych tytułów. Tworzenie gotowego kalendarza Spółki jest na bardzo zaawansowanym etapie. Zawarta umowa pomiędzy inwestorem a Spółką, dotyczy czwartego już tytułu dedykowanemu graczom PC. Jest to kolejny krok w rozwoju Spółki, który ostatecznie ma na celu transparentne przedstawienie planu działania i rozwoju podmiotu.

Kolejna umowa z inwestorem to nie tylko potwierdzenie, że nasza Spółka ma na siebie pomysł, ale również sygnał, że swój plan realizujemy krok po kroku. Wszystkie umowy, które do tej pory podpisaliśmy mają na celu zintensyfikowanie prac nad konkretnymi tytułami naszego Studia - skomentował Piotr Poliszuk, Prezes Zarządu Supernova Studio S.A.

Rozwój Supernova Studio S.A. to jeden z kluczowych elementów rozwoju T-Bull S.A. Wrocławski deweloper wyprodukował gry, które zostały docenione na całym świecie, a także odniósł wiele sukcesów na arenie wydawniczej.

Wierzymy, że łącząc doświadczenie T-Bull ze świeżością Supernova Studio, przygotowane zostaną gry pozytywnie odebrane przez graczy na całym świecie. Każde spotkanie z naszymi partnerami napawa mnie entuzjazmem do dalszej przygody, jaką jest tworzenie gier - dodał Damian Fijałkowski, współzałożyciel i Prezes Zarządu T-Bull S.A.

 

T-Bull S.A. – Informacje o firmie

T-Bull S.A. To polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 550 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.

 

 

 

 


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk