Publikacja: -
Wydarzenie: -
Pilne
FxMag Partner

Styczniowe webinary z InterTrader

IT
Z artykułu dowiesz się:
- Jakie tematy będą poruszane podczas webinarów

Od 16 stycznia rusza cykl webinariów z InterTrader. Podczas spotkań  porównamy brokerów. Prześledzimy też teorie spiskowe na rynkach finansowych i odpowiemy sobie na pytanie, kto tak naprawdę ma realne szanse aby zostać profesjonalnym traderem. Zapraszamy do wspólnej dyskusji!Przewagi InterTradera nad innymi brokerami - wielkie porównanie brokerów. Webinarium odbędzie się 16.01.2017 (poniedziałek), 19:00 - 20:00.

Wiemy, że wybór brokera jest ważny. To pierwszy filar inwestycyjny. Możemy się pochwalić, że jesteśmy jednym z nielicznych (jeśli nie jedynym brokerem) spełniającym 3 najważniejsze i najczęstsze wymagania profesjonalnych traderów.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR
Extra: Teorie spiskowe & kilkadziesiąt nietypowych strategii inwestycyjnych na rynkach finansowych. Webinarium odbędzie się 23.01.2017 (poniedziałek), 19:00 - 20:00.

Jeśli czasami brakuje Ci pomysłu na rynek to szkolenie na pewno w 100% pobudzi Twoją inwestycyjną wyobraźnię. Dodatkowo zastanowimy się nad najważniejszymi teoriami spiskowymi na rynkach finansowych, których znajomość ma nam pomagać w procesie inwestycyjnym.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR
Traderem może być każdy poprzez wpłatę depozytu. Jednak kto ma szansę zostać profesjonalistą? Webinarium odbędzie się 30.01.2017 (poniedziałek), 19:00 - 20:00.

Zaprezentujemy naszą pełną wiedzę o najlepszych traderach, czym się kierują oraz jacy są prywatnie jako osoby. Obalimy też mit szkoleniowców, którzy więcej zarabiają na szkoleniach niż...na rynku. Będzie gorąco serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
FxMag Partner
Zamknij
Zarejestruj się, aby otrzymać pełen dostęp do zasobów portalu oraz 1 nr magazynu FXMAG za darmo!