Publikacja: -
Wydarzenie: -
Pilne
FxMag Partner

Styczniowe webinary z InterTrader

IT
Z artykułu dowiesz się:
- Jakie tematy będą poruszane podczas webinarów

Od 16 stycznia rusza cykl webinariów z InterTrader. Podczas spotkań  porównamy brokerów. Prześledzimy też teorie spiskowe na rynkach finansowych i odpowiemy sobie na pytanie, kto tak naprawdę ma realne szanse aby zostać profesjonalnym traderem. Zapraszamy do wspólnej dyskusji!Przewagi InterTradera nad innymi brokerami - wielkie porównanie brokerów. Webinarium odbędzie się 16.01.2017 (poniedziałek), 19:00 - 20:00.

Wiemy, że wybór brokera jest ważny. To pierwszy filar inwestycyjny. Możemy się pochwalić, że jesteśmy jednym z nielicznych (jeśli nie jedynym brokerem) spełniającym 3 najważniejsze i najczęstsze wymagania profesjonalnych traderów.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR
Extra: Teorie spiskowe & kilkadziesiąt nietypowych strategii inwestycyjnych na rynkach finansowych. Webinarium odbędzie się 23.01.2017 (poniedziałek), 19:00 - 20:00.

Jeśli czasami brakuje Ci pomysłu na rynek to szkolenie na pewno w 100% pobudzi Twoją inwestycyjną wyobraźnię. Dodatkowo zastanowimy się nad najważniejszymi teoriami spiskowymi na rynkach finansowych, których znajomość ma nam pomagać w procesie inwestycyjnym.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR
Traderem może być każdy poprzez wpłatę depozytu. Jednak kto ma szansę zostać profesjonalistą? Webinarium odbędzie się 30.01.2017 (poniedziałek), 19:00 - 20:00.

Zaprezentujemy naszą pełną wiedzę o najlepszych traderach, czym się kierują oraz jacy są prywatnie jako osoby. Obalimy też mit szkoleniowców, którzy więcej zarabiają na szkoleniach niż...na rynku. Będzie gorąco serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij
Zarejestruj się, aby otrzymać pełen dostęp do zasobów portalu oraz 1 nr magazynu FXMAG za darmo!