• Odbierz prezent
Styczniowe webinary z InterTrader
Z artykułu dowiesz się:

- Jakie tematy będą poruszane podczas webinarów

Od 16 stycznia rusza cykl webinariów z InterTrader. Podczas spotkań  porównamy brokerów. Prześledzimy też teorie spiskowe na rynkach finansowych i odpowiemy sobie na pytanie, kto tak naprawdę ma realne szanse aby zostać profesjonalnym traderem. Zapraszamy do wspólnej dyskusji!Przewagi InterTradera nad innymi brokerami - wielkie porównanie brokerów. Webinarium odbędzie się 16.01.2017 (poniedziałek), 19:00 - 20:00.

Wiemy, że wybór brokera jest ważny. To pierwszy filar inwestycyjny. Możemy się pochwalić, że jesteśmy jednym z nielicznych (jeśli nie jedynym brokerem) spełniającym 3 najważniejsze i najczęstsze wymagania profesjonalnych traderów.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR
Extra: Teorie spiskowe & kilkadziesiąt nietypowych strategii inwestycyjnych na rynkach finansowych. Webinarium odbędzie się 23.01.2017 (poniedziałek), 19:00 - 20:00.

Jeśli czasami brakuje Ci pomysłu na rynek to szkolenie na pewno w 100% pobudzi Twoją inwestycyjną wyobraźnię. Dodatkowo zastanowimy się nad najważniejszymi teoriami spiskowymi na rynkach finansowych, których znajomość ma nam pomagać w procesie inwestycyjnym.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR
Traderem może być każdy poprzez wpłatę depozytu. Jednak kto ma szansę zostać profesjonalistą? Webinarium odbędzie się 30.01.2017 (poniedziałek), 19:00 - 20:00.

Zaprezentujemy naszą pełną wiedzę o najlepszych traderach, czym się kierują oraz jacy są prywatnie jako osoby. Obalimy też mit szkoleniowców, którzy więcej zarabiają na szkoleniach niż...na rynku. Będzie gorąco serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 


InterTrader

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC Holdings notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk