Advertisement
  • Odbierz prezent
Strategia tradingowa ze 100% skutecznością- czy to realne? Wczorajszy webinar tradingowy dał odpowiedź

Na wczorajszym webinarze tradingowym przedstawiłem strategię, która dotychczas miała 100% skuteczność. Aby dodać pikanterii, zdradzę tylko, że dotyczy ona całej historii notowań indeksu S&P500. Głównym tematem spotkania organizowanego we współpracy z brokerem TICKMILL były wczoraj luki cenowe, które rozłożyliśmy na czynniki pierwsze. Wszystkie wirtualne spotkania są nagrywane i dostępne do obejrzenia. Kolejne odbędzie się w najbliższy wtorek, a na tapecie pojawi się sygnał, który jest silniejszy od wszystkich tradycyjnych formacji.

Luki cenowe

Gdy cena otwarcia znajduje się powyżej lub poniżej ceny zamknięcia z poprzedniej sesji, wtedy mówimy o luce otwarcia. Wiele osób nie zwraca na nie uwagi, co jest sporym błędem. Luki stwarzają wiele możliwości inwestycyjnych. W oparciu o nie można zbudować swój system transakcyjny. Właśnie takie gotowe strategie dokładnie zostały wczoraj opisane na webinarze tradingowym. Dokonaliśmy również charakterystyki luk, sposobów ich interpretacji oraz oczekiwań w zależności od konkretnych okoliczności.

Projekt FXMAG i TICKMILL

Co tydzień, we wtorek o godzinie 20:00, odbywa się webinar tradingowy. Jest to wirtualne spotkanie, podczas którego odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynku. Wczoraj na tapecie znalazły się luki cenowe.

W drugiej części webinaru tradingowego przeglądamy rynek, by przygotować się do nadchodzących okazji, a także przestrzec przed ewentualnymi zagrożeniami inwestycyjnymi.

Webinar tradingowy

Podczas wczorajszego spotkania ponownie bardzo cieszyła mnie Państwa aktywność. Serdecznie zachęcam do zadawania pytań zarówno z szeroko pojętej tematyki inwestycyjnej, jak i konkretnych typów, które chcieliby Państwo abym przeanalizował. Wspólna dyskusja pozwala nam się rozwijać, a tylko w ten sposób jesteśmy w stanie odnosić sukcesy na tak trudnym rynku.

Dostęp do archiwum webinarów

Dostęp do nagrania webinaru Forex jest bezpłatny dla wszystkich prenumeratorów kwartalnika Inwestor.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 2 września 2020 roku, o godzinie 20:00.

Zapisz się na bezpłatny webinar tradingowy


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk