• Odbierz prezent
STOP LOSS i TAKE PROFIT- po wczorajszym wirtualnym spotkaniu inwestycyjnym już wiesz jak je ustawiać

Na wczorajszym wirtualnym spotkaniu inwestycyjnym organizowanym we współpracy z brokerem TICKMILL, dogłębnie poruszyliśmy temat dotyczący sposobów ustawiania zleceń STOP LOSS oraz TAKE POFIT. Jeżeli nie miałeś możliwości być z nami, nie przejmuj się. Nagranie jest dostępne dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

STOP LOSS i TAKE PROFIT

Jednym z najczęściej powtarzających się pytań, są dylematy dotyczące strategii ustawiania zleceń zabezpieczających STOP LOSS oraz realizujących zysk TAKE PROFIT. Po wczorajszym wirtualnym spotkaniu inwestycyjnym, te niewiadome zostały rozwiane, ponieważ bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy wszystkie możliwe sytuacje rynkowe oraz precyzyjnie określiliśmy, gdzie warto umiejscowić powyższe zlecenia.

Projekt FXMAG i TICKMILL

Co tydzień, we wtorek o godzinie 20:00, odbywa się wirtualne spotkanie inwestycyjne, podczas którego odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynku.

W drugiej części wirtualnego spotkania inwestycyjnego przeglądamy rynek, by przygotować się do nadchodzących okazji, a także przestrzec przed ewentualnymi zagrożeniami inwestycyjnymi.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Podczas wczorajszego wirtualnego spotkania inwestycyjnego dotknęliśmy najtrudniejszej sztuki rynkowej, polegającej na pozwalaniu zyskom rosnąć, przy jednoczesnym szybkim ucinaniu potencjalnych strat. To kluczowe umiejętności, niezbędne do odnoszenia sukcesów na rynkach finansowych. W kolejnej części webinaru poszukiwaliśmy okazji inwestycyjnych na najbliższy tydzień, a także starałem się rozwiązać państwa dylematy tradingowe. Jak zawsze serdecznie zachęcam do zadawania pytań, zarówno z szeroko pojętej tematyki inwestycyjnej, jak i konkretnych typów, które chcieliby Państwo abym przeanalizował. Wspólna dyskusja pozwala nam się rozwijać, a tylko w ten sposób jesteśmy w stanie rywalizować na tak trudnym rynku.

Dostęp do archiwum wirtualnych spotkań inwestycyjnych

Dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla prenumeratorów kwartalnika Inwestor.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już w najbliższy wtorek, 15 września 2020 roku, o godzinie 20:00. Tym razem skupimy się na przewrotności rynku- dlaczego im jest gorzej, tym jest lepiej?

Zapisz się na bezpłatne wirtualne spotkanie inwestycyjne


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk