• Sklep
  • Odbierz prezent
Psychologia tradingu ze Stevem Wardem - Webinar XTB już dziś!

Końcówka lutego zapowiada się niezwykle ciekawie. Wybitny i ceniony ekspert w dziedzinie psychologii inwestowania Steve Ward, na zaproszenie XTB, przeprowadzi w środę
28 lutego 2018, o godz. 19:00, bezpłatne szkolenie Jak wejść na wyższy poziom tradingu?

 

Stres, niezdecydowanie i niepewność uniemożliwiają podejmowanie racjonalnych decyzji inwestycyjnych. Kluczowym aspektem psychologii inwestowania jest odpowiednie zarządzanie swoimi emocjami w tradingu.


Podczas szkolenia ze Steve'm Ward'em dowiesz się: 

  • Jak budować pewność siebie i być zdyscypilnowanym
  • Jak myśleć jak profesjonalny trader
  • Jak zarządzać swoimi emocjami i radzić sobie z dyskomfortem w tradingu
  • Jak przygotować się do tradingu
  • Jakie nawyki posiadają najskuteczniejsi traderzy
  • Co zrobić, aby poprawić osiągane przez Ciebie wyniki w inwestowaniu

 

ZAPISZ SIĘ

 

Steve Ward będzie również gościem specjalnym Expo FxCuffs 2018 

Kim jest Steve Ward?

Trader Performance Coach

Pasją Steve’a jest wspieranie ludzi w osiąganiu lepszych wyników, poparte 25-letnim doświadczeniem w pracy jako nauczyciel, trener i coach. W 2005 roku rozpoczął współpracę z traderami i managerami funduszy, przedtem jednak pracował z najlepszymi sportowcami i drużynami jako trener psychologii sportu i wydajności. Ponadto zdobywał doświadczenie jako performance coach zawodowych graczy pokerowych.

Obecnie Steve współpracuje z traderami i managerami funduszy dysponującymi portfelem inwestycyjnym o różnym poziomie dywersyfikacji oraz zróżnicowanym doświadczeniem. Zasięg jego działań obejmuje banki, fundusze, spółki energetyczne, grupy handlowe i spółki handlujące towarami na całym świecie, które wspiera w ramach rozwoju umiejętności niezbędnych do usprawnienia procesu podejmowania decyzji, polepszenia wyników oraz maksymalizacji zysków. Steve w tym celu wykorzystuje różnorodne metody takie jak coaching, warsztaty, doradztwo, oraz oceny zarówno psychologiczne jak i fizjologiczne. Prowadzi także szkolenia z zakresu wydajności i psychologii skierowane do osób zajmujących kluczowe lub kierownicze stanowiska, pracujących pod presją w środowiskach nastawionych na wyniki, takich jak rynki finansowe czy banki.

Na wyjątkowe podejście Steve’a składa się połączenie strategii opartych na psychologii wydajności, technikach podejmowania decyzji, neurologii, psychologii stresu, idei mindfulness czy psychologii sukcesu.

Steve jest autorem książek “Psychologia Skutecznego Tradingu”, “TraderMind” oraz “Sports Betting To Win”. Zarządzał 50-osobowym zespołem prop traderów w Londynie, był konsultantem serialu telewizyjnego BBC 2 “Million Dollar Trader”. Inwestował także na indeksach giełdowych i forex na własny rachunek.

Zapraszamy na webinar, które poprowadzi Steve Ward.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk