• Odbierz prezent
Stellar (XLM) wybija się po utworzeniu formacji podwójnego dna

Stellar (XLM) porusza się w dół od maja, ale na krótko odwrócił swoją trajektorię i odbił się w dniu 22 czerwca.

XLM utworzył byczą formację i obecnie zmierza do najbliższych poziomów oporu.

Długoterminowe poziomy wsparcia XLM

Stellar poruszał się w dół od dnia 10 maja, po osiągnięciu szczytu na poziomie 0,80 USD. Ruch w dół był kontynuowany aż do osiągnięcia dołka na 0,195 USD w dniu 22 czerwca.

Dołek ten został osiągnięty na poziomie wsparcia przy zniesieniu 0,786 Fib na 0,192 USD. Jest to również silny horyzontalny obszar wsparcia. Późniejsze odbicie to potwierdziło.

Jednakże, pomimo wzrostu, wskaźniki techniczne na tygodniowych interwałąch są nadal niedźwiedzie. Wskaźnik RSI znajduje się poniżej 50, oscylator stochastyczny utworzył niedźwiedzi krzyż, a MACD jest prawie negatywny.

FXMAG kryptowaluty stellar (xlm) wybija się po utworzeniu formacji podwójnego dna rynki,altcoin,stellar (xlm),xlm/usd,wiadomości,informacje 1
Wykres XLM dzięki Tradingview

Wybicie i podwójne dno

Wykres dzienny jest bardziej byczy niż tygodniowy.

Stellar wybił się z opadającej linii oporu po osiągnięciu dołka z 22 czerwca. Następnie, kurs powrócił w pobliże tego samego poziomu w dniu 20 lipca, tworząc formację podwójnego dna.

Oprócz tego, że jest to bycza formacja, podwójne dno zostało połączone z byczymi dywergencjami na MACD, RSI i oscylatorze stochastycznym.

Najbliższe obszary oporu znajdują się na 0,427 i 0,498 USD. Są to poziomy oporu przy zniesieniach 0,382 i 0,5 Fib.

FXMAG kryptowaluty stellar (xlm) wybija się po utworzeniu formacji podwójnego dna rynki,altcoin,stellar (xlm),xlm/usd,wiadomości,informacje 2
Wykres XLM dzięki Tradingview

Liczba fal

Trader kryptowalutowy @TheTradingHubb nakreślił wykres XLM, stwierdzając, że cena zbliża się do obszaru oporu w pobliżu 0,29 USD.

FXMAG kryptowaluty stellar (xlm) wybija się po utworzeniu formacji podwójnego dna rynki,altcoin,stellar (xlm),xlm/usd,wiadomości,informacje 3
Źródło: Twitter

Jeśli ruch jest rzeczywiście płaską strukturą korekcyjną A-B-C, to Stellar powinien osiągnąć szczyt w pobliżu poziomu 0,292 USD. Dałoby to falom A:C stosunek 1:1.

Kolejnym najbardziej prawdopodobnym obszarem dla szczytu fali C byłby poziom 0,35 USD. Dałoby to falom A:C stosunek 1:1,61. Żaden z tych celów nie dotarłby do żadnego z poziomów oporu, które zostały wcześniej nakreślone. To poddaje w wątpliwość możliwość, że jest to płaska struktura A-B-C.

FXMAG kryptowaluty stellar (xlm) wybija się po utworzeniu formacji podwójnego dna rynki,altcoin,stellar (xlm),xlm/usd,wiadomości,informacje 4
Wykres XLM dzięki Tradingview

W każdym razie, wykres dwugodzinny wykazuje słabości, ostrzegając przed zbliżającym się odrzuceniem.

Zarówno na MACD jak i RSI pojawiają się znaczące niedźwiedzie dywergencje.

Jeśli XLM załamie się, to najbliższe poziomy wsparcia znajdują się na 0,251, 0,241 oraz 0,231 USD.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

BeInCrypto Polska - Stellar (XLM) wybija się po utworzeniu formacji podwójnego dna


Beincrypto

BeInCrypto - to strona internetowa, która skupia się na technice kryptograficznej, prywatności, fintech, internecie i wielu innych zagadnieniach. Głównym celem strony jest wprowadzenie większej transparentności w przemyśle skalanym nieszczerymi treściami, nieoznaczonymi artykułami sponsorowanymi i płatnymi newsami udającymi obiektywne dziennikarstwo.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk