• Odbierz prezent
Startuje Gra Giełdowa dla studentów: cenne nagrody + staż w XTB

W poniedziałek 16 kwietnia XTB rusza z konkursem inwestycyjnym dla studentów organizowanym we współpracy z kołami naukowymi z całej Polski. Gra Giełdowa potrwa do 18 maja a zadaniem uczestników będzie inwestowanie na wirtualnych środkach w akcje z całego świata. Cel jest prosty - osiągnąć jak największą stopę zwrotu… i wygrać atrakcyjne nagrody!

 

Konkurs umożliwi studentom z całej Polski poszerzenie wiedzy na temat rynków finansowych i giełdy, a uczestnicy będą mogli poczuć się jak prawdziwi inwestorzy jednocześnie handlując wirtualnymi środkami. Poznając mechanizmy funkcjonowania rynków kapitałowych, studenci nauczą się inwestować w praktyce.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

 

Zasady Gry Giełdowej

Zadaniem studentów będzie inwestowanie wirtualnymi 100 tys. PLN od 16 kwietnia do 18 maja 2018. Trzech uczestników, którzy osiągną najwyższą stopę zwrotu wygra atrakcyjne nagrody: Samsung Galaxy S9, Apple iPad i głośnik JBL Pulse. Dodatkowo najlepsi będą mieli możliwość odbycia płatnego stażu w XTB.

 

Nowości w tej edycji

W tym roku studenci będą inwestować na profesjonalnej platformie xStation 5. XTB zapewni uczestnikom notowania w czasie rzeczywistym oraz dostęp do 16 giełd z całego świata takich jak GPW, NYSE czy Deutsche Börse.

Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby, które nie ukończyły 26 roku życia i posiadają status studenta.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk