• Odbierz prezent
Srebro - zmiana trendu czy tylko większa korekta?
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda sytuacja techniczna na srebrze

Na rynku srebra mamy właśnie do czynienia z największą korektą w całym ruchu spadkowym, trwającym od połowy kwietnia. Z perspektywy interwału H4, cena próbuje wybić górne ograniczenie układu Overbalance. Jeżeli tak się stanie, to zgodnie z metodologią pojawi się pierwszy sygnał kupna. Jeżeli jednak górne ograniczenie zostanie wybronione i świeca H4 zamknie się z czarnym korpusem - będzie to sygnał do dalszych spadków.

 

Wykres 1. SILVER interwał H4

FXMAG forex srebro - zmiana trendu czy tylko większa korekta? silver srebro overbalance 1

 

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

 

SILVER zlecenie oczekujące buy stop

cena otwarcia:  16,65

SL:  16,30

TP: 17,50

Przestaw SL na BE po +0,5

 

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu.


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk