• Odbierz prezent
Spyrosoft Unravel

Grupa Spyrosoft poinformowała o utworzeniu nowej spółki – Unravel. Czym będzie zajmować się nowa spółka?

 

22 czerwca poinformowano, że grupa Spyrosoft otwiera nową spółkę Unravel, która oferuje usługi z zakresu business i product design. W ten sposób spółka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów w czasach przyspieszonego rozwoju cyfryzacji. Obecnie cyfryzacja jest priorytetem w rozwoju wielu przedsiębiorstw.

Poinformowano, że wraz z powstaniem spółki Unravel, oferta Grupy Spyrosoft powiększyła się o nowe usługi takie, jak: product design – zapewniający najlepsze doświadczenia użytkownikom produktów cyfrowych, product management – wspierający procesy operacyjne klienta, audyty i testy doświadczeń użytkownika, a także akcelerator innowacyjności, który pozwala na szybkie walidowanie koncepcji nowych produktów z ich przyszłymi użytkownikami. Eksperci nowej spółki wykorzystują w swojej pracy metodę Design Sprint, która pozwala klientom zrealizować cele w krótszym czasie.

Jeśli chodzi o zespół, spółka Unravel stawia na kulturę eksperymentowania. Poinformowano,  że oferta Unravel skupia się na wczesnych fazach projektowania produktów i usług biznesowych, a pozostałe spółki Grupy Spyrosoft specjalizują się w ich dostarczaniu.

Spyrosoft  został założony w 2016 roku we Wrocławiu. Firma działa w branży IT i zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania. W skład Grupy Kapitałowej Spyrosoft wchodzą m.in. Spyrosoft S.A., Spyrosoft Solutions S.A. oraz Unravel S.A. Od lutego 2020 roku spółka Spyrosoft S.A. jest notowana na rynku NewConnect.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk