• Odbierz prezent
Sprzedaż Drug Dealer Simulator przekroczyła 100 tysięcy sztuk

Movie Games, notowany na NewConnect producent i wydawca gier, poinformował o kolejnym sukcesie Drug Dealer Simulatora. Najnowsza gra spółki sprzedała się w ponad 100 tys. kopii w ciągu zaledwie 11 dni od premiery. Wcześniej studio informowało m.in. o zwrocie kosztów produkcji w niespełna godzinę od światowej premiery. Ponadto, produkcja znalazła się na pierwszym miejscu listy bestsellerów platformy Steam oraz zbiera bardzo wysokie oceny graczy, z których 89 proc. pozytywnie ocenia tytuł.

- Cieszy nas, że sprzedaż gry cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie. Otwiera to nam wiele możliwości do dalszej monetyzacji gry, zarówno poprzez stałe rozwijanie tytułu, jak i przeniesienie gry na inne urządzenia – komentuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Światowa premiera Drug Dealer Simulator na platformie Steam miała miejsce 16 kwietnia br. Gra od samego początku zbiera bardzo dobre recenzje i cieszy się zainteresowaniem graczy. Koszty produkcji zwróciły się w niecałą godzinę od premiery. Przez kilka godzin gra znajdowała się także na pierwszym miejscu globalnej listy bestsellerów, a w ciągu 72 godzin gra trafiła do prawie 55 tys. osób.

- Zarówno przed premierą, jak i teraz, priorytetem jest dla nas rozwój relacji z graczami. Dzięki kampanii marketingowej oraz aktywnej komunikacji po premierze, zbudowaliśmy sporą grupę fanów, którym nie brakuje również krytycznego spojrzenia. Chcemy, aby nasz produkt był jakościowo jak najlepszy oraz dotarł do jak najszerszej grupy odbiorców. Dlatego słuchamy uwag graczy, które od razu wdrażamy oraz kontynuujemy prace nad poszerzeniem dostępności Drug Dealer Simulator – dodaje Mateusz Wcześniak.

Drug Dealer Simulator zabiera gracza w świat ciemnych zaułków, podejrzanych podwórek i szemranych typków, gdzie z pozycji niewiele znaczącego osiedlowego dealera podążać będzie drogą zmierzającą do pozycji narkotykowego bossa. Jednak przeprawa ta nie będzie prostą przygodą – na drodze gracza staną zarówno służby specjalne, jak i konkurencja. Zadaniem grającego jest więc zarówno przetwarzanie produktów, kontakt z dostawcami, zarządzanie zasobami i rozbudowa produkcji, ale także strategiczne zawieranie sojuszy, planowanie dostaw czy obserwacja zachowania patroli policyjnych.

Link do profilu gry na platformie Steam:

https://store.steampowered.com/app/682990/Drug_Dealer_Simulator/

O spółce:

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od prawie trzech dekad związanego z branżą gier komputerowych i mediami oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego gamingu, developera z prawie 30-letnim doświadczeniem. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły developerskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, małopolskim i na Śląsku.

Spółka jest notowana na NewConnect od grudnia 2018 roku.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk