• Odbierz prezent
Sprzedaż bitcoina on-line i odbiór gotówki w dowolnym biurze lub bitomacie. Nowości w FlyingAtom

Duże zmiany w działalności kantoru kryptowalut FlyingAtom. Firma na swojej stronie umożliwiła sprzedaż Bitcoina on-line i odbiór gotówki w dowolnym biurze kantoru (11 miast) lub w bitomacie (13 lokalizacji). Tak jak w przypadku wymiany w biurach, również transakcję on-line nie wymagają weryfikacji tożsamości.

Do przeprowadzenia transakcji wystarczy adres e-mail lub numer telefonu. Kwoty jednorazowej wymiany w przypadku odbioru w bitomacie wynoszą od 100 do 20000 PLN, w przypadku odbioru w biurze od 5000 do 60000 PLN. Maksymalny czas odbioru gotówki to 72 godziny. Formularz wymiany on-line dostępny jest Tutaj.

Sprzedaż bitcoina on-line i odbiór gotówki w dowolnym biurze lub bitomacie. Nowości w FlyingAtom - 1

Tydzień temu został też zainstalowany kolejny Bitomat firmy. Jest to pierwsze urządzenie w północno - wschodniej Polsce. Nowy Bitomat stanął w Centrum Handlowym Jakub, plac Jedności Słowiańskiej 1, 10-039 Olszyn. Bitomat Olsztyn pozwala dokonywać zarówno transakcji kupna jak i sprzedaży BTC. Dostęp do urządzenia jest godzinach otwarcia Centrum Handlowego tj. poniedziałek - piątek 6:30 – 20:00, soboty 8:00 – 19:00 oraz niedziele handlowe: 9:00 - 17:00. Na stronie internetowej kantoru https://flyingatom.com/bankomaty-bitcoin/ można sprawdzić aktualny kurs wymiany w Bitomacie, dokładną lokalizację oraz stan gotówki w urządzeniu. Stan gotówki jest też monitorowany i aktualizowany 2 razy dziennie.

Sprzedaż bitcoina on-line i odbiór gotówki w dowolnym biurze lub bitomacie. Nowości w FlyingAtom - 2

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk