• Odbierz prezent
Sprawdź cenę Bitcoina i kup BTC już teraz na CoinDeal!

Wraz z wzrostem ceny Bitcoina rośnie zapotrzebowanie na jego szybki zakup, a, jak wiadomo nie od dziś, w inwestycjach czas odgrywa ogromne znaczenie. Nie wszędzie jednak mamy możliwość dokonania tego tak szybko jak byśmy tego chcieli. CoinDeal oferuje możliwość szybkiego zakupu BTC za dowolną kwotę.

Chcesz przeliczyć ile zapłacisz za wymianę euro, dolara, funta czy franka szwajcarskiego? Nic prostszego! Skorzystaj z kalkulatora walutowego opartego o aktualne kursy średnie NBP!

Kalkulator walutowy

Jeśli zastanawiacie się, gdzie możecie szybko kupić Bitcoina, to zdecydowanie maltańska giełda oferuje całkiem ciekawe propozycje. Wystarczy posiadać na niej zweryfikowane konto, aby otworzyły się przed Wami aż dwie możliwości "błyskawicznego" zakupy BTC. Dodatkowo, bez problemu kupicie Bitcoina na giełdzie za PLN (polskie złote) wpłacając środki za pośrednictwem przelewu bankowego.

Pierwszym sposobem jest kupno BTC za pomocą karty kredytowej. Nie wymaga to przewalutowania ani posiadania środków na giełdzie CoinDeal. Tutaj opcje zakupu są dwie. Albo bezpośrednio w portfelu albo po kliknięciu przycisku “kup za pomocą karty kredytowej”. Oczywiście, są to czynności dostępne po zalogowaniu się na platformę wymiany kryptowalut. W zakładce depozyty będziesz miał także możliwość wyboru kupna BTC za pomocą karty kredytowej za waluty  takie jak USD, EUR, GBP oraz oczywiście PLN.

Wystarczy, że wpiszesz kwotę za jaką chciałbyś kupić Bitcoina i klikniesz “Kup za pomocą karty kredytowej”. Zostaniesz przekierowany za zaprzyjaźnioną platformę CoinDeal’a. Jeśli posiadasz już zweryfikowane konto, wystarczy, że się zalogujesz i przejdziesz dalej. Jeśli nie, spokojnie, weryfikacja przebiega bardzo sprawnie i jest niemal ekspresowa. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie wybranej przez siebie metody płatności na dole strony. Określona również zostanie cena transakcyjna BTC w wybranej walucie.

Pamiętaj! Wklejając swój adres portfela lub TXID na blockchainie, będziesz w stanie sprawdzić status transakcji oraz monitorować czy została ona potwierdzona w sieci.

Drugą opcją zakupu BTC, która jest bardzo atrakcyjna dla użytkowników CoinDeal jest Fast Buy. Dostępny między innymi w Twoim Panelu po zalogowaniu na platformie lub jest jedną z możliwości wyboru w zakładce: Depozytach na giełdzie. Wystarczy, że wpiszesz określoną kwotę, za którą chcesz kupić BTC. Zostaniesz następnie automatycznie przekierowany na stronę kolejnego z partnerów CoinDeal’a.

Platforma daje Ci możliwość wyboru Twojego banku lub płatności za pomocą kodu BLIK. Po potwierdzeniu dokonania transakcji, kupno BTC będzie zrealizowane. Szybko i sprawnie.

Przy decyzji o kupnie Bitcoina warto wziąć pod uwagę CoinDeal, ponieważ możliwości szybkiego zakupu BTC przy obecnych wahaniach kursu są bardzo ważne. Co prawda trzeba przejść weryfikację danych, jednak wszystko jest dla naszego bezpieczeństwa, a giełda zapewnia, że zajmuje to w tym momencie mniej niż 24 godziny. Często już tego samego dnia możemy cieszyć się otwartym i zweryfikowanym kontem na platformie.

 


Zuzanna Bocian

Absolwentka filologii polskiej o specjalności teatrologicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Działająca we wrocławskich teatrach aktywistka sztuki z ukierunkowaniem na teatr muzyczny oraz teatr pantomimy. Od prawie dwóch lat związana z branżą krypto, aktywnie działająca na rynku. We współpracy z giełdą CoinDeal rozwijająca projekty i przedsięwzięcia, aby poszerzać wiedzę w temacie kryptowalut. Wystepująca w filmach edukacyjnych pod hastagiem #cryptogirls. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk