• Odbierz prezent
Spółki sektora odzieżowego. Podsumowanie dzisiejszej sesji dla LPP oraz CCC| Spółki LPP i CCC. Podsumowujemy dzisiejszą sesję| Podsumowanie sesji: LPP oraz CCC. Kurs akcji, cena zamknięcia, cena otwarcia i inne istotne dane. Podsumowanie sesji: Jak zakońc
fot. freepik.com

Zarówno LPP jak i CCC wchodzą w skład indeksu warszawskiego indeksu giełdowego WIG20.. Pośród 20 spółek, tworzących ten indeks są one jedynymi sklasyfikowanymi jako podmioty prowadzące działalność w branży odzieżowej. Przyglądniemy się dziś bliżej historii obydwu spółek, osiąganym wynikom, przeanalizujemy wszelkie ważne dla akcjonariuszy dane, na końcu podsumujemy, jak prezentowały się notowania spółek w dniu dzisiejszym.

 

 

Spółka LPP: działalność, opis spółki, notowania, kurs akcji i podsumowanie dzisiejszej sesji

LPP to spółka, która w głównej mierze zajmuje się produkcją odzieży. W skład firmy wchodzi pięć różnych marek odzieżowych takich jak: Sinsay, Reserved, Mohito, Cropp oraz House. Spółka działa na polskim rynku aż od roku 1991, siedziba główna mieści się w Pruszczu Gdańskim. Według danych udostępnionych przez LPP na całym świecie znajduje się ponad 1700 salonów odzieżowych prowadzonych przez tą spółką. Niektóre z marek dostosowane są wyłącznie dla kobiet, jak Mohito inne bogatsze są także w odzież męską czy dziecięcą. Od roku 2001 spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wchodzi również w skład indeksu WIG20, który zrzesza 20 najpłynniejszych i największych polskich spółek. Do najbardziej aktywnych na giełdzie spółek z sektora odzież i obuwie można zaliczyć: Esotiq, Coccodrillo czy CCC.

Więcej informacji na temat spółki znajdziesz w poniższym artykule.

 

Czytaj więcej

 

 

Notowania i dane po zakończeniu dzisiejszej sesji

Nazwa spółki

LPP

Kurs otwarcia

9225

Teoretyczny kurs otwarcia

8635

Kurs zamknięcia

8635

Najwyższy kurs

9225

Najniższy kurs

8635

Zmiana procentowa

-5.88555

Kurs ostatniej transakcji

Tabela notowań LPP.

 

 

 

CCC - podstawowe informacje

 

CCC to polska marka zajmująca się produkcją i dystrybucją obuwia. Siedziba spółki mieści się w województwie dolnośląskim, w miejscowości Polkowice. Podmiot został założony w roku 2001 i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi działalność na rynkach polskich. Zgodnie z podanymi informacjami salony CCC oferują produkty na każdą kieszeń i są to głównie: obuwie, torebki, paski, produkty ochronne i pielęgnacyjne oraz inne akcesoria. W roku 2016 miało miejsce przejęcie przez CCC spółki Eobuwie.pl. CCC jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od roku 2004 i wchodzi w skład indeksu WIG20. Aby dowiedzieć się więcej o spółce, kliknij w poniższy przycisk. 

 

Czytaj więcej
Notowania CCC

 

Nazwa spółki

CCC

Kurs otwarcia

42.9

Teoretyczny kurs otwarcia

43.4

Kurs zamknięcia

43.4

Najwyższy kurs

44.2

Najniższy kurs

42.32

Zmiana procentowa

2.60047

Kurs ostatniej transakcji

Tabela notowań CCC.
Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk