• Odbierz prezent
Spółki sektora odzieżowego. Jak podczas dzisiejszej sesji poradziły sobie LPP oraz CCC?| Spółki CCC oraz LPP. Podsumowanie sesji: notowania, kurs zamknięcia, kurs otwarcia| Podsumowanie sesji: LPP oraz CCC. Kurs akcji, cena zamknięcia, cena otwarcia i inn
fot. freepik.com

Zarówno CCC jak i LPP wchodzą w skład indeksu WIG20 i są one w nim jedynymi spółkami sektora odzieżowego. Przyglądniemy się dziś bliżej historii obydwu spółek, osiąganym wynikom, przeanalizujemy wszelkie ważne dla akcjonariuszy dane, na końcu podsumujemy, jak prezentowały się notowania spółek w dniu dzisiejszym.


2022 rok nie rozpieszcza inwestorów, szczególnie tych, którzy w ostatnich latach stawiali na modne spółki o wysokim potencjale wzrostu. Te bowiem w ostatnich miesiącach tracą mocniej niż szeroki rynek. W takich momentach nadchodzi refleksja - a może by tak zwrócić się w kierunku spółek umownie zaliczanych do kategorii “value”, stawiając na mocne fundamentalnie walory? Zapraszam na webinar

 

Zapisz się na webinar!


 

 

 

 

LPP - notowania, akcje, opis i charakterystyka spółki

LPP to przedsiębiorstwo polskie, zajmujące się produkcją i sprzedażą odzieży. W skład grupy wchodzi 5 różnych marek takich jak: House, Cropp, Mohito, REserved oraz Sinsay. Spółka prowadzi działalność na rynku polskim do roku 1991, siedziba główna mieści się w Pruszczu Gdańskim. Według danych udostępnionych przez LPP na całym świecie znajduje się ponad 1700 salonów odzieżowych prowadzonych przez tą spółką. Niektóre z marek posiadają asortyment jedynie dla koniet, inne mają ofertę bogatszą także o produkty męskie czy dziecięca. Od roku 2001 spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wchodzi również w skład indeksu WIG20, który zrzesza 20 najpłynniejszych i największych polskich spółek. Do najbardziej aktywnych giełdowych spółek z tego samego sektora: odzież i obuwie można zaliczyć: CCC, Intersport, Esotiq oraz Coccodrillo.

Więcej na temat spółki LPP dowiesz się z poniższego artykułu.

 

Czytaj więcej

 

 

Kurs otwarcia, zamknięcia, TKO i inne dane o spółce LPP

Nazwa spółki

LPP

Kurs otwarcia

10000

Teoretyczny kurs otwarcia

9945

Kurs zamknięcia

9945

Najwyższy kurs

10150

Najniższy kurs

9870

Zmiana procentowa

1.58324

Kurs ostatniej transakcji

Tabela notowań LPP.

 

 

 

CCC: opis, działalność, akcje, notowania

 

CCC jest to jedna z polskich spółek, zajmujących się produkcją obuwia. Siedziba główna przedsiębiorstwa znajduje się w województwie dolnośląskim, w miejscowości Polkowice. Podmiot został założony w roku 2001 i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi działalność na rynku polskim. Zgodnie z podanymi informacjami salony CCC oferują produkty na każdą kieszeń i są to głównie: obuwie, torebki, paski, produkty ochronne i pielęgnacyjne oraz inne akcesoria. W roku 2016 miało miejsce przejęcie przez CCC spółki Eobuwie.pl. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od roku 2004, wchodzi także w skład indeksu WIG20. Aby dowiedzieć się więcej o spółce, kliknij w poniższy przycisk. 

 

Czytaj więcej
Notowania i dane po zakończeniu dzisiejszej sesji

 

Nazwa spółki

CCC

Kurs otwarcia

47.4

Teoretyczny kurs otwarcia

48.9

Kurs zamknięcia

48.89

Najwyższy kurs

48.98

Najniższy kurs

46.56

Zmiana procentowa

4.02127

Kurs ostatniej transakcji

Tabela kursów i danych po zakończeniu sesji.
Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk