• Odbierz prezent
Spółki sektora: odzież i obuwie. Podsumowanie dzisiejszej sesji dla CCC oraz LPP| Spółki LPP i CCC. Istotne dane i podsumowanie sesji| Podsumowanie sesji: LPP oraz CCC. Kurs akcji, cena zamknięcia, cena otwarcia i inne istotne dane. Koniec sesji: podsumow
fot. freepik.com

Spółki CCC oraz LPP wchodzą w skład indeksu WIG20 i są one jedynymi spółkami pochodzącymi z sektora odzieżowego. W dzisiejszym materiale przyjrzymy się bliżej historii obydwu spółek, osiąganym wynikom, przeanalizujemy wszelkie ważne dla akcjonariuszy dane, na końcu podsumujemy, jak prezentowały się notowania spółek w dniu dzisiejszym.

 

 

LPP - notowania, akcje, opis i charakterystyka spółki

LPP to polska marka zajmująca się produkcją i dystrybucją odzieży. W skład grupy wchodzi 5 różnych marek takich jak: Sinsay, Reserved, Mohito, Cropp oraz House. Spółka jest obecna na rynku polskim od roku 1991, siedziba główna mieści się w Pruszczu Gdańskim. Według danych udostępnionych przez LPP na całym świecie znajduje się ponad 1700 salonów odzieżowych prowadzonych przez tą spółką. Część marek posiada asortyment jedynie dla kobiet, inne prowadzą także sprzedaż odzieży i akcesoriów męskich czy dziecięcych. Od roku 2001 spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, od 2014 roku jest również częścią indeksu WIG20. Do najbardziej aktywnych na giełdzie spółek z sektora odzież i obuwie możemy zaliczyć: Esotiq, Coccodrillo czy CCC.

Więcej na temat spółki LPP dowiesz się z poniższego artykułu.

 

Czytaj więcej

 

 

LPP - notowania, kurs akcji

Nazwa spółki

LPP

Kurs otwarcia

10570

Teoretyczny kurs otwarcia

10250

Kurs zamknięcia

10250

Najwyższy kurs

10570

Najniższy kurs

10120

Zmiana procentowa

-2.47383

Kurs ostatniej transakcji

Dane i notowania LPP, po zakończeniu sesji.

 

 

 

CCC - podstawowe informacje

 

CCC to przedsiębiorstwo polskie, zajmujące się produkcją i sprzedażą obuwia i akcesoriów. Siedziba spółki mieści się w województwie dolnośląskim, w miejscowości Polkowice. CCC działa na polskim rynku od roku 2001. Zgodnie z podanymi informacjami salony CCC oferują produkty na każdą kieszeń i są to głównie: obuwie, torebki, paski, produkty ochronne i pielęgnacyjne oraz inne akcesoria. W 2016 roku nastąpiło przejęcie przez spółkę CCC firmy Ebouwie.pl - gruap kupiłą 74,99%. W 2 grudnia 2004 roku miał miejsce debiut giełdowy spółki, obecnie wchodzi ona także w skład indeksu WIG20. Kliknij w poniższy button, aby dowiedzieć się więcej o spółce. 

 

Czytaj więcej
Kurs akcji spółki CCC

 

Nazwa spółki

CCC

Kurs otwarcia

51.82

Teoretyczny kurs otwarcia

50.74

Kurs zamknięcia

50.74

Najwyższy kurs

53.1

Najniższy kurs

50.6

Zmiana procentowa

-1.05304

Kurs ostatniej transakcji

Dane i notowania CCC, po zakończeniu sesji.
Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk